Daily Boats

Купити 2010 Format 400C

2010 Format 400C

2010 Format 400C на продаж

Б/у 2010 Format 400C на продаж . Це судно було спроектовано та побудовано суднобудівним заводом Format у 2010 році. Основні характеристики 2010 Format 400C: довжина 11,99 метрів, ширина 6,69 метрів, водотоннажність човна 5 000 кілограмів і максимальна осадка човна 1 метр. Всього спальних місць - 5. 2010 Format 400C відноситься до класів: багатокорпусні вітрильники, вітрильні катамарани, вітрильники і вітрильні шлюпи. Для уточнення ціни 8 957 179 ₴ та щоб купити Format 400C - зв'яжіться з оферентом!

Фотографії 2010 Format 400C

Характеристики 2010 Format 400C та технічна інформація

ТипВітрильні
КласБагатокорпусні вітрильники
МаркаFormat
МодельFormat 400C
СтанБ/у
Рік2010
Всього спальних місць5
Довжина11,99 метрів
Ширина6,69 метрів
Максимальна осадка човна1 метр
Водотоннажність човна5 000 кг

Деталі двигуна 2010 Format 400C #1:

Модель2 x Yanmar 3YM20C

Купити 2010 Format 400C

Ціна 2010 Format 400C

** Фактична ціна на 2010 Format 400C може бути іншою

Інформація про брокера / дилера

Ця пропозиція опублікована Cat Sale Gmbh