Daily Boats

Fartbåtar Checkmate 28 till salu

Fartbåtar Checkmate 28 till salu

Se ett brett utbud av fartbåtar Checkmate 28 till salu i ditt område, utforska båtdetaljer, jämför priser och hitta fartbåtar Checkmate 28 bästa erbjudanden

Checkmate 28

2012 Checkmate 28 till salu

Checkmate

Samsula-Spruce Creek
Florida, Amerihká ovttastuvvan stáhtat
2012
8,53 m
Begagnade
1 244 858 kr
Klass: Fartbåtar
Checkmate 280 Zt

2004 Checkmate 280 Zt till salu

Checkmate

Morrisonville
New York, Amerihká ovttastuvvan stáhtat
2004
8,53 m
Begagnade
544 898 kr
Klass: Fartbåtar
Checkmate 281

1990 Checkmate 281 till salu

Checkmate

Vuolleeatnamiid gonagasriika
1990
8,53 m
Begagnade
375 128 kr
Klass: Fartbåtar
Checkmate 283 Convincer

2000 Checkmate 283 Convincer till salu

Checkmate

St. Petersburg
Florida, Amerihká ovttastuvvan stáhtat
2000
8,53 m
Begagnade
686 856 kr
Klass: Fartbåtar
Checkmate 286 Zt

2000 Checkmate 286 Zt till salu

Checkmate

Amerihká ovttastuvvan stáhtat
2000
8,53 m
Begagnade
435 700 kr
Klass: Fartbåtar
Checkmate 28

1997 Checkmate 28 till salu

Checkmate

Greece
New York, Amerihká ovttastuvvan stáhtat
1997
8,53 m
Begagnade
387 653 kr
Klass: Fartbåtar
  • Fartbåtar

Fabrikat
  • Checkmate

LägeRegion

Pris
Längd
År

Köpa fartbåtar Checkmate 28

Fartbåtar Checkmate 28 till salu på DailyBoats.com listas för olika priser, från 360 081 kr för de enklare modellerna till 1 244 858 kr för de dyraste. Båtarna kan variera i storlek från 8,53 m till 8,53 m. Den äldsta båten byggdes år 1990. På den här sidan visas Checkmate-båtar som finns i länder: Amerihká ovttastuvvan stáhtat och Vuolleeatnamiid gonagasriika. För att köpa fartbåtar Checkmate 28 nära dig, använd sökfiltret.