Daily Boats

Kupić 2003 Dufour 40 Performance

2003 Dufour 40 Performance

2003 Dufour 40 Performance na sprzedaż

Używane 2003 Dufour 40 Performance na sprzedaż .znajduje się w Weronie (Wenecja Euganejska, Włochy).. Statek ten został zaprojektowany i zbudowany przez stocznię Dufour w 2003 roku. Najważniejsze cechy 2003 Dufour 40 Performance: długość 12,32 metry, szerokość 3,9 metrów, wyporność łodzi 7 800 kilogramów i maksymalne zanurzenie łodzi 2,1 metr. Główne cechy kadłuba 2003 Dufour 40 Performance: kształt kadłuba - kształt przemieszczenia, materiał kadłuba - włókno szklane i typ kilu - kil żarówkowy. Silnik VOLVO PENTA 55 CV: 2003 lata, godziny pracy silnika - 1435 godzin i typ paliwa - diesel. Przy pojemności zbiornika paliwa 160 litrów 2003 Dufour 40 Performance może pokonać dystans z prędkością przelotową 12 kilometrów na godzinę. Maksymalna prędkość - 16 kilometrów na godzinę. Optymalna liczba osób na pokładzie 2003 Dufour 40 Performance to 10 osób. Na wodę słodką przeznaczone są zbiorniki o pojemności 320 litrów. 2003 Dufour 40 Performance odnosi się do klas: żagle racer cruisers. Aby wyjaśnić cenę 513 936 zł i kupić Dufour 40 Performance - skontaktuj się z oferentem!

Zdjęcia 2003 Dufour 40 Performance

Specyfikacja i informacje techniczne 2003 Dufour 40 Performance

TypŻaglówki
KlasaŻagle racer cruisers
MarkaDufour
ModelDufour 40 Performance
StanUżywane
Rok2003
Typ paliwaDiesel
Typ kiluKil żarówkowy
Materiał kadłubaWłókno szklane
Kształt kadłubaKształt przemieszczenia
Maksymalna liczba pasażerów10
Długość12,32 metry
Szerokość3,9 metrów
Maksymalne zanurzenie łodzi2,1 metr
Prędkość przelotowa12 km/godz.
Maksymalna prędkość16 km/godz.
Wyporność łodzi7 800 kg
Pojemność zbiornika świeżej wody320 litry
Pojemność baku160 litry
LokalizacjaWerona, Włochy

Szczegóły dotyczące silnika 2003 Dufour 40 Performance #1:

Typ paliwaDiesel
Godziny pracy silnika1435 godzin
MarkaVOLVO PENTA
Model55 CV
Rok2003

Kupić 2003 Dufour 40 Performance

Cena 2003 Dufour 40 Performance

** Rzeczywista cena 2003 Dufour 40 Performance może być inna

Informacje o brokerze / dealerze

Ta oferta opublikowana przez Vacanzeavela Yachts