Daily Boats

Kupić 2008 Sunreef 62

2008 Sunreef 62

2008 Sunreef 62 na sprzedaż

Używane 2008 Sunreef 62 na sprzedaż o pięknej nazwie "MatrixC" .znajduje się w Gibraltarze (Gibraltar).. Statek ten został zaprojektowany i zbudowany przez stocznię Sunreef w 2008 roku. Najważniejsze cechy 2008 Sunreef 62: długość 21,11 metrów, szerokość 9,58 metrów i maksymalne zanurzenie łodzi 1,45 metrów. Główne cechy kadłuba 2008 Sunreef 62: kształt kadłuba - kształt katamaranu, materiał kadłuba - włókno szklane i typ kilu - kil płetwy. 2 x Silnik Yanmar 4JH110: 110 KM, 2018 lat, godziny pracy silnika - 1300 godzin i typ paliwa - diesel. Przy pojemności zbiornika paliwa 897 litrów 2008 Sunreef 62 może pokonać dystans z prędkością przelotową 14 kilometrów na godzinę. Optymalna liczba osób na pokładzie 2008 Sunreef 62 to 8 osób. Na wodę słodką przeznaczone są zbiorniki o pojemności 386 litrów, Na przechowywanie rzeczy osobistych i innych rzeczy przeznaczono przestrzeń o pojemności 333 litry. 2008 Sunreef 62 odnosi się do klas: katamarany żaglowe i slupy żaglowe. Aby wyjaśnić cenę 4 100 803 zł i kupić Sunreef 62 - skontaktuj się z oferentem!

Zdjęcia 2008 Sunreef 62

Specyfikacja i informacje techniczne 2008 Sunreef 62

TypŻaglówki
KlasaKatamarany żaglowe
MarkaSunreef
ModelSunreef 62
NazwaMatrixC
StanUżywane
Rok2008
Typ paliwaDiesel
Typ kiluKil płetwy
Materiał kadłubaWłókno szklane
Kształt kadłubaKształt katamaranu
Maksymalna liczba pasażerów8
Długość21,11 metrów
Szerokość9,58 metrów
Maksymalne zanurzenie łodzi1,45 metrów
Prędkość przelotowa14 km/godz.
Pojemność zbiornika świeżej wody386 litry
Pojemność zbiornika magazynowego333 litry
Pojemność baku897 litry
LokalizacjaGibraltar, Gibraltar

Szczegóły dotyczące silnika 2008 Sunreef 62 #1:

Typ paliwaDiesel
Godziny pracy silnika1300 godzin
MarkaYanmar
Model4JH110
Moc silnika110 KM
Rok2018

Szczegóły dotyczące silnika 2008 Sunreef 62 #2:

Typ paliwaDiesel
Godziny pracy silnika1300 godzin
MarkaYanmar
Model4JH110
Moc silnika110 KM
Rok2018

Kupić 2008 Sunreef 62

Cena 2008 Sunreef 62

** Rzeczywista cena 2008 Sunreef 62 może być inna

Informacje o brokerze / dealerze

Ta oferta opublikowana przez