Daily Boats

Kupić 2010 Hunter 49

2010 Hunter 49

2010 Hunter 49 na sprzedaż

Używane 2010 Hunter 49 na sprzedaż o pięknej nazwie "Inspiration" .znajduje się w Fort Lauderdale (Floryda, Stany Zjednoczone).. Statek ten został zaprojektowany i zbudowany przez stocznię Hunter w 2010 roku. Najważniejsze cechy 2010 Hunter 49: długość 15,22 metry, szerokość 4,5 metrów i maksymalne zanurzenie łodzi 1,68 metrów. Główne cechy kadłuba 2010 Hunter 49: kształt kadłuba - kształt jednokadłubowy, materiał kadłuba - włókno szklane i typ kilu - inny kil. Silnik Yanmar 4JH4- HTE: 110 KM, 2010 lat i typ paliwa - diesel. Przy pojemności zbiornika paliwa 567 litrów 2010 Hunter 49 może pokonać dystans . Na wodę słodką przeznaczone są zbiorniki o pojemności 757 litrów, Na przechowywanie rzeczy osobistych i innych rzeczy przeznaczono przestrzeń o pojemności 196 litrów. 2010 Hunter 49 odnosi się do klas: żaglowe łodzie wycieczkowe. Aby wyjaśnić cenę 1 221 956 zł i kupić Hunter 49 - skontaktuj się z oferentem!

Zdjęcia 2010 Hunter 49

Specyfikacja i informacje techniczne 2010 Hunter 49

TypŻaglówki
KlasaŻaglowe łodzie wycieczkowe
MarkaHunter
ModelHunter 49
NazwaInspiration
StanUżywane
Rok2010
Typ paliwaDiesel
Typ kiluInny kil
Materiał kadłubaWłókno szklane
Kształt kadłubaKształt jednokadłubowy
Długość15,22 metry
Szerokość4,5 metrów
Maksymalne zanurzenie łodzi1,68 metrów
Pojemność zbiornika świeżej wody757 litry
Pojemność zbiornika magazynowego196 litry
Pojemność baku567 litry
LokalizacjaFort Lauderdale, Stany Zjednoczone

Szczegóły dotyczące silnika 2010 Hunter 49 #1:

Typ paliwaDiesel
MarkaYanmar
Model4JH4- HTE
Moc silnika110 KM
Rok2010

Kupić 2010 Hunter 49

Cena 2010 Hunter 49

** Rzeczywista cena 2010 Hunter 49 może być inna

Informacje o brokerze / dealerze

Ta oferta opublikowana przez South Florida Sailing