Daily Boats

Kupić 1990 Couach Guy 1700

1990 Couach Guy 1700

1990 Couach Guy 1700 na sprzedaż

Używane 1990 Couach Guy 1700 na sprzedaż .znajduje się w Calvi (Korsyka, Francja).. Statek ten został zaprojektowany i zbudowany przez stocznię Couach w 1990 roku. Najważniejsze cechy 1990 Couach Guy 1700: długość 16,8 metrów i szerokość 4,6 metrów. Silnik MAN V10 D2840 LXE: typ paliwa - diesel. 1990 Couach Guy 1700 odnosi się do klas: jachty motorowe. Aby wyjaśnić cenę 782 076 zł i kupić Couach Guy 1700 - skontaktuj się z oferentem!

Zdjęcia 1990 Couach Guy 1700

Specyfikacja i informacje techniczne 1990 Couach Guy 1700

TypMotorówki
KlasaJachty motorowe
MarkaCouach
ModelCouach Guy 1700
StanUżywane
Rok1990
Typ paliwaDiesel
Długość16,8 metrów
Szerokość4,6 metrów
LokalizacjaCalvi, Francja

Szczegóły dotyczące silnika 1990 Couach Guy 1700 #1:

Typ paliwaDiesel
ModelMAN V10 D2840 LXE

Kupić 1990 Couach Guy 1700

Cena 1990 Couach Guy 1700

** Rzeczywista cena 1990 Couach Guy 1700 może być inna

Informacje o brokerze / dealerze

Ta oferta opublikowana przez Band Of Boats