Daily Boats

Seilbåter Leopard 44 til salgs

Seilbåter Leopard 44 til salgs

Se et bredt utvalg av seilbåter Leopard 44 til salgs i ditt område, utforsk båtdetaljer, sammenlign priser og finn seilbåter Leopard 44 beste tilbud

Leopard 44

2012 Leopard 44 til salgs

Leopard

Tortola
Tortola, De britiske Jomfruøyer
2012
12,98 m
Brukte
kr 3 576 998
Leopard 44

2015 Leopard 44 til salgs

Leopard

Fort Lauderdale
Florida, Amerikas forente stater
2015
12,98 m
Brukte
kr 5 221 349
Leopard 44

2016 Leopard 44 til salgs

Leopard

Dania Beach
Florida, Amerikas forente stater
2016
12,98 m
Brukte
kr 5 872 683
Leopard 44

2012 Leopard 44 til salgs

Leopard

Mooloolaba
Queensland, Australia
2012
12,98 m
Brukte
kr 5 872 683
Leopard 44

2016 Leopard 44 til salgs

Leopard

Oakland Park
Florida, Amerikas forente stater
2016
12,98 m
Brukte
kr 5 071 862
Leopard 44

2012 Leopard 44 til salgs

Leopard

Tortola
Tortola, De britiske Jomfruøyer
2012
12,98 m
Brukte
kr 3 630 386
Leopard 44 Catamaran

2016 Leopard 44 Catamaran til salgs

Leopard

Miami
Florida, United States of America (the)
2016
12,98 m
Brukte
kr 6 353 175
Leopard 44

2014 Leopard 44 til salgs

Leopard

Mooloolaba
Queensland, Australia
2014
12,98 m
Brukte
kr 4 864 930
Leopard 44

2015 Leopard 44 til salgs

Leopard

Middlesex County
Virginia, Amerikas forente stater
2015
13,41 m
Brukte
kr 5 221 349
Leopard 44

2014 Leopard 44 til salgs

Leopard

Waikawa Bay
Marlborough, New Zealand
2014
12,98 m
Brukte
kr 5 056 966
Leopard 44

2011 Leopard 44 til salgs

Leopard

Le Marin
Martinique, Martinique
2011
12,98 m
Brukte
kr 4 860 630
Leopard 44

2016 Leopard 44 til salgs

Leopard

Dania Beach
Florida, Amerikas forente stater
2016
12,98 m
Brukte
kr 6 940 443
Leopard 44

2015 Leopard 44 til salgs

Leopard

Fort Lauderdale
Florida, Amerikas forente stater
2015
13,41 m
Brukte
kr 5 338 792
Leopard 44

2012 Leopard 44 til salgs

Leopard

Fort Lauderdale
Florida, Amerikas forente stater
2012
13,41 m
Brukte
kr 5 338 792
Leopard 44

2012 Leopard 44 til salgs

Leopard

Oakland Park
Florida, Amerikas forente stater
2012
12,98 m
Brukte
kr 4 644 758

Kjøpe seilbåter Leopard 44

Seilbåter Leopard 44 til salgs på DailyBoats.com er oppført for en rekke priser, verdsatt fra kr 2 983 857 på de mer grunnleggende modellene til kr 7 036 542 for de dyreste. Båtene kan variere i størrelse fra 12,98 m til 13,41 m. Den eldste bygget i 2011 år. Denne siden viser Leopard-båter som ligger i land: De britiske Jomfruøyer, Amerikas forente stater, Australia, United States of America (the), New Zealand og Martinique. For å kjøpe seilbåter Leopard 44 nær deg, bruk søkefilteret.