Daily Boats

Sloopbåtene Catalina 38 til salgs

Sloopbåtene Catalina 38 til salgs

Se et bredt utvalg av sloopbåtene Catalina 38 til salgs i ditt område, utforsk båtdetaljer, sammenlign priser og finn sloopbåtene Catalina 38 beste tilbud

Catalina 38

1994 Catalina 38 til salgs

Catalina

Saint Martin
Sint Maarten, Sint Maarten
1994
11,58 m
Brukte
kr 1 174 537
Klasse: Sloopbåtene
Catalina 38

1979 Catalina 38 til salgs

Catalina

Northport
New York, Amerikas forente stater
1979
11,58 m
Brukte
kr 266 940
Klasse: Sloopbåtene
Catalina 385

2023 Catalina 385 til salgs

Catalina

Annapolis
Maryland, Amerikas forente stater
2023
11,94 m
Nye
Pris ved forespørsel
Klasse: Sloopbåtene
Catalina 380

1983 Catalina 380 til salgs

Catalina

Pulau Rebak Besar
Kedah, Malaysia
1983
11,58 m
Brukte
kr 587 268
Klasse: Sloopbåtene
Catalina 38

1989 Catalina 38 til salgs

Catalina

San Diego
California, Amerikas forente stater
1989
11,61 m
Brukte
kr 400 410
Klasse: Sloopbåtene
Catalina 38

1985 Catalina 38 til salgs

Catalina

San Diego
California, Amerikas forente stater
1985
11,66 m
Brukte
kr 368 377
Klasse: Sloopbåtene
Catalina 380

1999 Catalina 380 til salgs

Catalina

New Bern
Nord-Carolina, Amerikas forente stater
1999
11,71 m
Brukte
kr 902 258
Klasse: Sloopbåtene
Catalina 38

1982 Catalina 38 til salgs

Catalina

Barrington
Rhode Island, Amerikas forente stater
1982
11,84 m
Brukte
kr 319 260
Klasse: Sloopbåtene
Catalina 385

2013 Catalina 385 til salgs

Catalina

Richmond
California, Amerikas forente stater
2013
11,94 m
Brukte
kr 2 562 625
Klasse: Sloopbåtene
Catalina 380

1997 Catalina 380 til salgs

Catalina

Palmetto
Florida, Amerikas forente stater
1997
11,71 m
Brukte
kr 853 141
Klasse: Sloopbåtene
Catalina 38

1980 Catalina 38 til salgs

Catalina

Honolulu County
Hawaii, Amerikas forente stater
1980
11,79 m
Brukte
kr 170 842
Klasse: Sloopbåtene
Catalina 380
1996
11,71 m
Brukte
kr 907 596
Klasse: Sloopbåtene
Catalina 38

1981 Catalina 38 til salgs

Catalina

Los Angeles
California, Amerikas forente stater
1981
11,58 m
Brukte
kr 304 312
Klasse: Sloopbåtene
Catalina 38 Sparkman/Stephens

1979 Catalina 38 Sparkman/Stephens til salgs

Catalina

Los Angeles
California, Amerikas forente stater
1979
11,66 m
Brukte
kr 314 989
Klasse: Sloopbåtene
Catalina 380

2000 Catalina 380 til salgs

Catalina

Thorold
Ontario, Canada
2000
11,71 m
Brukte
kr 903 517
Klasse: Sloopbåtene
  • Sloopbåtene

Fabrikat
  • Catalina

Båtens plasseringRegion

Pris
Lengde
År

Kjøpe sloopbåtene Catalina 38

Sloopbåtene Catalina 38 til salgs på DailyBoats.com er oppført for en rekke priser, verdsatt fra kr 170 842 på de mer grunnleggende modellene til kr 2 722 779 for de dyreste. Båtene kan variere i størrelse fra 9,2 m til 12,14 m. Den eldste bygget i 1978 år. Denne siden viser Catalina-båter som ligger i land: Sint Maarten, Amerikas forente stater, Malaysia og Canada. For å kjøpe sloopbåtene Catalina 38 nær deg, bruk søkefilteret.