Daily Boats

Cruisebåtene Harris 28 til salgs

Cruisebåtene Harris 28 til salgs

Se et bredt utvalg av cruisebåtene Harris 28 til salgs i ditt område, utforsk båtdetaljer, sammenlign priser og finn cruisebåtene Harris 28 beste tilbud

Harris 28

1984 Harris 28 til salgs

Harris

Vancouver
Britisk Columbia, Canada
1984
9,91 m
Brukte
kr 377 120
Klasse: Cruisebåtene
Harris 28 Cuttyhunk

1986 Harris 28 Cuttyhunk til salgs

Harris

Rowley
Massachusetts, Amerikas forente stater
1986
8,53 m
Brukte
kr 480 492
Klasse: Cruisebåtene
Harris 28 Cuttyhunk

1986 Harris 28 Cuttyhunk til salgs

Harris

West Greenwich
Rhode Island, Amerikas forente stater
1986
8,53 m
Brukte
kr 533 880
Klasse: Cruisebåtene
  • Cruisebåtene

Fabrikat
  • Harris
Modell
Harris 28


Båtens plasseringRegion

Pris
Lengde
År

Kjøpe cruisebåtene Harris 28

Cruisebåtene Harris 28 til salgs på DailyBoats.com er oppført for en rekke priser, verdsatt fra kr 388 622 på de mer grunnleggende modellene til kr 533 880 for de dyreste. Båtene kan variere i størrelse fra 8,53 m til 9,91 m. Den eldste bygget i 1984 år. Denne siden viser Harris-båter som ligger i land: Canada og Amerikas forente stater. For å kjøpe cruisebåtene Harris 28 nær deg, bruk søkefilteret.