Daily Boats

Kjøpe 2006 Starfisher 780

2006 Starfisher 780

2006 Starfisher 780 til salgs

Brukte 2006 Starfisher 780 til salgs med det vakre navnet "NAVISUREST" ligger i San Pedro del Pinatar (Region of Murcia, Spania). Dette fartøyet ble designet og bygget av Starfisher-verftet i 2006. Nøkkelfunksjoner 2006 Starfisher 780: lengde 7,15 meter og bredde 2,95 meter. Skrogets nøkkelfunksjoner 2006 Starfisher 780: skrogform - semi-forskyvning form og skrogmateriale - komposittmateriale. Yanmar EJE motor: drivstoff type - diesel. Med en drivstofftankkapasitet på 200 liter kan 2006 Starfisher 780 dekke en distanse med en marsjfart på 28 kilometer per time. Maksimal hastighet - 44 kilometer per time. Det optimale antallet personer om bord på 2006 Starfisher 780 er 8. For ferskvann er det designet tanker med en kapasitet på 150 liter, For oppbevaring av personlige eiendeler og andre ting tildelt plass på 40 liter. 2006 Starfisher 780 refererer til klasser: fiskebåtene. For å avklare prisen kr 448 088 og kjøpe Starfisher 780 - kontakt tilbyderen!

2006 Starfisher 780 bilder

2006 Starfisher 780 spesifikasjoner og teknisk informasjon

TypeMotorbåter
KlasseFiskebåtene
FabrikatStarfisher
ModellStarfisher 780
NavnNAVISUREST
TilstandBrukte
År2006
Drivstoff typeDiesel
SkrogmaterialeKomposittmateriale
SkrogformSemi-forskyvning form
Maks passasjerer8
Lengde7,15 meter
Bredde2,95 meter
Marsjhastighet28 km/t
Maksimal hastighet44 km/t
Ferskvannstankkapasitet150 l
Oppbevaringstankkapasitet40 l
Bensintank kapasitet200 l
Båtens plasseringSan Pedro del Pinatar, Spania

2006 Starfisher 780 motordetaljer #1:

Drivstoff typeDiesel
ModellYanmar EJE

Kjøpe 2006 Starfisher 780

2006 Starfisher 780 pris

** Faktisk 2006 Starfisher 780 pris kan være forskjellig

Informasjon om megler / forhandler

Dette tilbudet publisert av Navisurest Yacht Broker