Daily Boats

2006 Custom Watson kopen

2006 Custom Watson

2006 Custom Watson te koop

Tweedehands 2006 Custom Watson te koop met de mooie naam "Seabiscuit" is gevestigd in Anacortes (Washington, Verenigde Staten van Amerika). Dit schip is in 2006 door de scheepswerf Custom ontworpen en gebouwd. Belangrijkste kenmerken 2006 Custom Watson: lengte 15,85 meter, breedte 4,93 meter, verplaatsing van de boot 45.155 kilogram en max diepgang boot 1,98 meter. Belangrijkste kenmerken van de romp 2006 Custom Watson: romp materiaal - staal. Perkins Sabre M185C-motor: 185 pk, 2006 jr, motoruren - 6051 uur en brandstoftype - diesel. Met een brandstoftankinhoud van 9.743 liter kan de 2006 Custom Watson een afstand van 7.778 kilometer afleggen bij een kruissnelheid van 14 kilometer per uur. Voor vers water zijn reservoirs ontworpen met een capaciteit van 1.741 liter, Voor het opbergen van persoonlijke bezittingen en andere dingen toegewezen ruimte van 552 liter. 2006 Custom Watson verwijst naar klassen: trawlers. Om de prijs € 740.576 te verduidelijken en kopen Custom Watson - neem contact op met de aanbieder!

2006 Custom Watson foto's

2006 Custom Watson specificatie & technische informatie

TypeMotorboten
KlasseTrawlers
MerkCustom
ModelCustom Watson
NaamSeabiscuit
VoorwaardeTweedehands
Jaar2006
BrandstoftypeDiesel
Romp materiaalStaal
Lengte15,85 meter
Breedte4,93 meter
Max diepgang boot1,98 meter
Afstand7.778 kilometer
Kruissnelheid14 km/u
Verplaatsing van de boot45.155 kg
Capaciteit verswatertank1.741 l
Capaciteit vuilwatertank552 l
Brandstof tank capaciteit9.743 l
LocatieAnacortes, Verenigde Staten van Amerika

Details over de motor van de 2006 Custom Watson #1:

BrandstoftypeDiesel
Motoruren6051 uur
MerkPerkins
ModelSabre M185C
Motorkracht185 pk
Jaar2006

2006 Custom Watson kopen

2006 Custom Watson prijs

** De werkelijke prijs van de 2006 Custom Watson kan verschillend zijn

Makelaar / dealer informatie

Deze aanbieding gepubliceerd door Aaa Yacht Finders International - Usa