Daily Boats

Kupiti 2006 Explorer 110

2006 Explorer 110

2006 Explorer 110 za prodaju

Rabljeni 2006 Explorer 110 za prodaju nalazi se u Saint-Tropezu (Provansa-Alpe-Azurna obala, Francuska). Ovo plovilo projektirano je i izgrađeno u brodogradilištu Explorer 2006. godine. Ključne karakteristike 2006 Explorer 110: duljina 33,5 metara, širina 7,6 metara i maksimalni gaz broda 2,7 metara. Motor Twin Caterpillar 550 hp: vrsta goriva - dizel. 2006 Explorer 110 može prijeći udaljenost od 8.149 kilometara . 2006 Explorer 110 se odnosi na klase: motorne jahte i motorne superjahte. Za razjašnjenje cijene 44.843.613 HRK i kupiti Explorer 110 - kontaktirajte ponuđača!

Fotografije 2006 Explorer 110

Specifikacija 2006 Explorer 110 i tehničke informacije

TipMotorni
KlasaMotorne jahte
MarkaExplorer
ModelExplorer 110
StanjeRabljeni
Godina2006
Vrsta gorivaDizel
Duljina33,5 metara
Širina7,6 metara
Maksimalni gaz broda2,7 metara
Udaljenost8.149 kilometara
MjestoSaint-Tropez, Francuska

Detalji motora 2006 Explorer 110 #1:

Vrsta gorivaDizel
ModelTwin Caterpillar 550 hp

Kupiti 2006 Explorer 110

Cijena 2006 Explorer 110

** Stvarna cijena 2006 Explorer 110 može biti drugačija

Podaci o brokeru / trgovcu

Ovu ponudu objavio je Bourniquel Yachts