Daily Boats

Kupiti 2019 Cigarette Sd 41

2019 Cigarette Sd 41

2019 Cigarette Sd 41 za prodaju

Rabljeni 2019 Cigarette Sd 41 za prodaju nalazi se u Miamiju (Florida, Sjedinjene Američke Države). Ovo plovilo projektirano je i izgrađeno u brodogradilištu Cigarette 2019. godine. Ključne karakteristike 2019 Cigarette Sd 41: duljina 12,5 metara i širina 3,35 metara. Ključne značajke trupa 2019 Cigarette Sd 41: oblik trupa - dubok-vee oblik i materijal trupa - stakloplastike. 2 x Motor Mercury Racing 565: 565 KS, 2019 g., radni sati motora - 40 sati i vrsta goriva - benzin. S kapacitetom spremnika goriva od 1.324 litre, 2019 Cigarette Sd 41 može prijeći udaljenost pri brzini krstarenja od 82 kilometra na sat. Maksimalna brzina - 117 kilometara na sat. Za slatku vodu predviđeni su spremnici kapaciteta 94 litre, Za držanje osobnih stvari i drugih stvari dodijeljen prostor od 34 litre. 2019 Cigarette Sd 41 se odnosi na klase: čamci sa središnjom konzolom. Za razjašnjenje cijene 8.033.486 HRK i kupiti Cigarette Sd 41 - kontaktirajte ponuđača!

Fotografije 2019 Cigarette Sd 41

Specifikacija 2019 Cigarette Sd 41 i tehničke informacije

TipMotorni
KlasaČamci sa središnjom konzolom
MarkaCigarette
ModelCigarette Sd 41
StanjeRabljeni
Godina2019
Vrsta gorivaBenzin
Materijal trupaStakloplastike
Oblik trupaDubok-vee oblik
Duljina12,5 metara
Širina3,35 metara
Brzina krstarenja82 km/h
Maksimalna brzina117 km/h
Kapacitet spremnika svježe vode94 l
Kapacitet rezervoara za držanje34 l
Kapacitet spremnika goriva1.324 l
MjestoMiami, Florida, Sjedinjene Američke Države

Detalji motora 2019 Cigarette Sd 41 #1:

Vrsta gorivaBenzin
Radni sati motora40 sati
MarkaMercury Racing
Model565
Snaga motora565 KS
Godina2019

Detalji motora 2019 Cigarette Sd 41 #2:

Vrsta gorivaBenzin
Radni sati motora40 sati
MarkaMercury Racing
Model565
Snaga motora565 KS
Godina2019

Kupiti 2019 Cigarette Sd 41

Cijena 2019 Cigarette Sd 41

** Stvarna cijena 2019 Cigarette Sd 41 može biti drugačija

Podaci o brokeru / trgovcu

Ovu ponudu objavio je