Daily Boats

Αγοράστε 2001 Luffe 40

2001 Luffe 40

2001 Luffe 40 προς πώληση

Η μεταχειρισμένα 2001 Luffe 40 προς πώληση βρίσκεται στον Δήμο Hedensted (Περιφέρεια Κεντρικής Δανίας, Δανία). Το σκάφος αυτό σχεδιάστηκε και κατασκευάστηκε από το ναυπηγείο Luffe το 2001. Βασικά χαρακτηριστικά 2001 Luffe 40: μήκος 12,2 μέτρα, πλάτος 3,35 μέτρα και μετατόπιση σκάφους 5.500 χιλιόγραμμα. Βασικά χαρακτηριστικά του κύτους 2001 Luffe 40: σχήμα κύτους - σχήμα μετατόπισης, υλικό γάστρας - υαλοβάμβακα και τύπος καρίνας - καρίνα βολβού. Ο βέλτιστος αριθμός ατόμων στο 2001 Luffe 40 είναι 8. Το 2001 Luffe 40 αναφέρεται σε τάξεις: ιστιοφόρα γιοτ. Για να διευκρινίσετε την τιμή 127.468 € και αγοράστε Luffe 40 - επικοινωνήστε με τον προσφέροντα!

Φωτογραφίες 2001 Luffe 40

Προδιαγραφές & τεχνικές πληροφορίες για 2001 Luffe 40

ΤύποςΙστιοφόρα
ΚατηγορίαΙστιοφόρα γιοτ
ΜάρκαLuffe
ΜοντέλοLuffe 40
ΚατάστασηΜεταχειρισμένα
Έτος2001
Τύπος καρίναςΚαρίνα βολβού
Υλικό γάστραςΥαλοβάμβακα
Σχήμα κύτουςΣχήμα μετατόπισης
Max passengers8
Μήκος12,2 μέτρα
Πλάτος3,35 μέτρα
Μετατόπιση σκάφους5.500 κιλά
ΤοποθεσίαHedensted Municipality, Δανία

Αγοράστε 2001 Luffe 40

Τιμή 2001 Luffe 40

** Η πραγματική τιμή του 2001 Luffe 40 μπορεί να είναι διαφορετική

Πληροφορίες μεσίτη / αντιπροσώπου

Αυτή η προσφορά δημοσιεύεται από Danmark Vest