Daily Boats

Αγοράστε 1998 Rainbow 30 Runner

1998 Rainbow 30 Runner

1998 Rainbow 30 Runner προς πώληση

Η μεταχειρισμένα 1998 Rainbow 30 Runner προς πώληση με το όμορφο όνομα "Final Pursuit" βρίσκεται στο Ουέλινγκτον (Φλόριντα, Ηνωμένες Πολιτείες Αμερικής). Το σκάφος αυτό σχεδιάστηκε και κατασκευάστηκε από το ναυπηγείο Rainbow το 1998. Βασικά χαρακτηριστικά 1998 Rainbow 30 Runner: μήκος 9,14 μέτρα και πλάτος 3,35 μέτρα. Βασικά χαρακτηριστικά του κύτους 1998 Rainbow 30 Runner: υλικό γάστρας - υαλοβάμβακα. Κινητήρας 2 x Mercury: ώρες λειτουργίας κινητήρα - 500 ώρες και τύπος καυσίμου - βενζίνη. Με χωρητικότητα δεξαμενής καυσίμου 1.137 λίτρα, η 1998 Rainbow 30 Runner μπορεί να καλύψει απόσταση . Το 1998 Rainbow 30 Runner αναφέρεται σε τάξεις: αθλητικά αλιευτικά σκάφη, μηχανοκίνητα κρουαζιερόπλοια, αθλητικά σκάφη και αθλητικά σκάφη καταδρομικών. Για να διευκρινίσετε την τιμή 31.514 € και αγοράστε Rainbow 30 Runner - επικοινωνήστε με τον προσφέροντα!

Φωτογραφίες 1998 Rainbow 30 Runner

Προδιαγραφές & τεχνικές πληροφορίες για 1998 Rainbow 30 Runner

ΤύποςΜηχανοκίνητα
ΚατηγορίαΑθλητικά αλιευτικά σκάφη
ΜάρκαRainbow
ΜοντέλοRainbow 30 Runner
ΟνομαFinal Pursuit
ΚατάστασηΜεταχειρισμένα
Έτος1998
Τύπος καυσίμουΒενζίνη
Υλικό γάστραςΥαλοβάμβακα
Μήκος9,14 μέτρα
Πλάτος3,35 μέτρα
Χωρητικοτητα δεξαμενης καυσιμων1.137 λίτ.
ΤοποθεσίαWellington, Ηνωμένες Πολιτείες Αμερικής

Λεπτομέρειες κινητήρα 1998 Rainbow 30 Runner #1:

Τύπος καυσίμουΒενζίνη
Ώρες λειτουργίας κινητήρα500 ώρες
Μοντέλο2 x Mercury

Αγοράστε 1998 Rainbow 30 Runner

Τιμή 1998 Rainbow 30 Runner

** Η πραγματική τιμή του 1998 Rainbow 30 Runner μπορεί να είναι διαφορετική

Πληροφορίες μεσίτη / αντιπροσώπου

Αυτή η προσφορά δημοσιεύεται από Pop Yachts International Llc