Daily Boats

Osta 2015 Pershing 70

2015 Pershing 70

2015 Pershing 70 myytävänä

Käytetyt veneet 2015 Pershing 70 myytävänä., sijaitsee Fort Lauderdalessa (Florida, Yhdysvallat).. Tämän aluksen suunnitteli ja rakensi Pershing-telakka vuonna 2015. Tärkeimmät ominaisuudet 2015 Pershing 70: pituus 21,44 metriä, leveys 5 metriä, veneen siirtymä 47 340 kilogrammaa ja max veneen syväys 1,35 metriä. Rungon tärkeimmät ominaisuudet 2015 Pershing 70: rungon materiaali - muuta materiaalia. 2 x MTU 10V 2000 M94 moottori: 1 623 hv, 2014 v, moottoritunnit - 980 tuntia ja polttoainetyyppi - muu. 2015 Pershing 70:n polttoainesäiliön tilavuus on 3 500 litraa, joten se pystyy kulkemaan matkan 74 kilometriä tunnissa matkanopeudella. Maksiminopeus - 85 kilometriä tunnissa. Optimaalinen henkilömäärä 2015 Pershing 70lla on 16 henkilöä. Makealle vedelle on suunniteltu säiliöt, joiden tilavuus on 900 litraa. 2015 Pershing 70 viittaa luokkiin: muut moottoriveneet. Selvittääksesi hinnan 1 807 412 € ja osta Pershing 70 - ota yhteyttä tarjoajaan.!

2015 Pershing 70 kuvia

2015 Pershing 70 erittely & tekniset tiedot

TyyppiMoottoriveneitä
LuokkaMuut moottoriveneet
MerkkiPershing
MalliPershing 70
KuntoKäytetyt veneet
Vuosi2015
PolttoainetyyppiMuu
Rungon materiaaliMuuta materiaalia
Max matkustajia16
Pituus21,44 metriä
Leveys5 metriä
Max veneen syväys1,35 metriä
Risteilynopeus74 km/h
Maksiminopeus85 km/h
Veneen siirtymä47 340 kg
Makean veden säiliön tilavuus900 l
Bensatankin tilavuus3 500 l
SijaintiFort Lauderdale, Yhdysvallat

2015 Pershing 70 moottorin tiedot #1:

PolttoainetyyppiMuu
Moottoritunnit980 tuntia
MerkkiMTU
Malli10V 2000 M94
Moottorin teho1 623 hv
Vuosi2014

2015 Pershing 70 moottorin tiedot #2:

PolttoainetyyppiMuu
Moottoritunnit980 tuntia
MerkkiMTU
Malli10V 2000 M94
Moottorin teho1 623 hv
Vuosi2014

Osta 2015 Pershing 70

2015 Pershing 70 hinta

** Todellinen 2015 Pershing 70 hinta voi olla erilainen

Välittäjän / jälleenmyyjän tiedot

Tämän tarjouksen julkaisija Top World Yacht Llc