Daily Boats

Sejlbåde Alpa 42 til salg

Sejlbåde Alpa 42 til salg

Se et bredt udvalg af sejlbåde Alpa 42 til salg i dit område, udforsk oplysninger om bådedetaljer, sammenlign priser og find sejlbåde Alpa 42 bedste tilbud

Alpa 42
1977
Brugte
410.647 kr.
Alpa 42 Ketch

1978 Alpa 42 Ketch til salg

Alpa

Menton
Provence-Alpes-Côte d'Azur, Frankrig
1978
12,4 m
Brugte
216.523 kr.
Alpa 42

1977 Alpa 42 til salg

Alpa

Torbay
England, Storbritannien
1977
11,96 m
Brugte
387.098 kr.
Alpa Yachts 42
2003
12,07 m
Brugte
1.119.946 kr.
Alpa Yachts 42

1974 Alpa Yachts 42 til salg

Alpa

Grækenland
1974
12,8 m
Brugte
671.968 kr.
Alpa Srl 42
2004
13 m
Brugte
798.895 kr.
Alpa 42

1976 Alpa 42 til salg

Alpa

Dominikanske Republik
1976
12,19 m
Brugte
405.530 kr.

Købe sejlbåde Alpa 42

Sejlbåde Alpa 42 til salg på DailyBoats.com er opført til en række priser, vurderet fra 207.836 kr. på de mere grundlæggende modeller til 1.075.023 kr. for de dyreste . Bådene kan variere i størrelse fra 11,96 m til 13 m. Den ældste bygget i 1974 år. Denne side indeholder Alpa både placeret i lande: Frankrig, Storbritannien, Italien, Grækenland og Dominikanske Republik. For at købe sejlbåde Alpa 42 i nærheden af dig, brug søgefilteret.