Daily Boats

Motorbåde Rio 900 til salg

Motorbåde Rio 900 til salg

Se et bredt udvalg af motorbåde Rio 900 til salg i dit område, udforsk oplysninger om bådedetaljer, sammenlign priser og find motorbåde Rio 900 bedste tilbud

Rio 900

1996 Rio 900 til salg

Rio

Italien
1996
9,03 m
Brugte
313.585 kr.
Klasse: Motorbåde
Rio 900 Fish

1992 Rio 900 Fish til salg

Rio

Metropolitan City of Florence
Toscana, Italien
1992
9,6 m
Brugte
440.512 kr.
Klasse: Motorbåde
Rio 900

1990 Rio 900 til salg

Rio

Quiliano
Liguria, Italien
1990
9,6 m
Brugte
283.720 kr.
Klasse: Motorbåde
Rio 900 Fish

1990 Rio 900 Fish til salg

Rio

Quiliano
Liguria, Italien
1990
Brugte
283.720 kr.
Klasse: Motorbåde
Rio 900

1986 Rio 900 til salg

Rio

Castelló d'Empúries
Catalonien, Spanien
1986
9,45 m
Brugte
321.051 kr.
Klasse: Motorbåde
Rio 900

2008 Rio 900 til salg

Rio

Dénia
Valencia, Spanien
2008
9,3 m
Brugte
485.310 kr.
Klasse: Motorbåde
  • Motorbåde

Fabrikat
  • Rio
Model
Rio 900


PlaceringRegion

Pris
Længde
År

Købe motorbåde Rio 900

Motorbåde Rio 900 til salg på DailyBoats.com er opført til en række priser, vurderet fra 272.340 kr. på de mere grundlæggende modeller til 465.845 kr. for de dyreste . Bådene kan variere i størrelse fra 9,03 m til 9,6 m. Den ældste bygget i 1986 år. Denne side indeholder Rio både placeret i lande: Italien og Spanien. For at købe motorbåde Rio 900 i nærheden af dig, brug søgefilteret.