Daily Boats

Købe 2022 Dehler 34

2022 Dehler 34

2022 Dehler 34 til salg

Brugte 2022 Dehler 34 til salg er beliggende i Siebethsburg (Niedersachsen, Tyskland). Dette fartøj blev designet og bygget af Dehler-værftet i 2022. Nøglefunktioner 2022 Dehler 34: længde 10,7 meter og bredde 3,6 meter. Skrogets vigtigste egenskaber 2022 Dehler 34: skrogmateriale - glasfiber og båd køl type - finkøl. -motor: brændstoftype - diesel. Det optimale antal personer om bord på 2022 Dehler 34 er 4. Samlede sovepladser - 4. Til ferskvand er der konstrueret tanke med en kapacitet på 210 liter. 2022 Dehler 34 henviser til klasser: yachts sejlbåde. For at afklare prisen 1.676.890 kr. og købe Dehler 34 - kontakt udbyderen!

Fotos af 2022 Dehler 34

2022 Dehler 34 specifikation og teknisk information

TypeSejlbåde
KlasseYachts sejlbåde
FabrikatDehler
ModelDehler 34
TilstandBrugte
År2022
BrændstoftypeDiesel
Båd køl typeFinkøl
SkrogmaterialeGlasfiber
Samlede sovepladser4
Max passagerer4
Længde10,7 meter
Bredde3,6 meter
Ferskvandsbeholderens kapacitet210 l
PlaceringSiebethsburg, Tyskland

2022 Dehler 34 motordetaljer #1:

BrændstoftypeDiesel

Købe 2022 Dehler 34

2022 Dehler 34 pris

** Faktisk 2022 Dehler 34 pris kan være anderledes

Mægler / forhandler information

Dette tilbud offentliggjort af Yachtcharter Hooksiel Ug