Daily Boats

Nový šalupové lodě Dufour 470 na prodej

Nový šalupové lodě Dufour 470 na prodej

Prohlédněte si široký výběr Nový šalupové lodě Dufour 470 na prodej ve vaší oblasti, prozkoumejte podrobné informace o lodích, porovnejte ceny a najděte nejlepší nabídky Nový šalupové lodě Dufour 470

Dufour 470

2023 Dufour 470 na prodej

Dufour

La Rochelle
Nová Akvitánie, Francie
2023
14,85 m
Nový
8 059 954 Kč
Třída: Šalupové lodě
Dufour 470

2023 Dufour 470 na prodej

Dufour

Saint-Cyprien
Okcitánie, Francie
2023
14,85 m
Nový
9 671 945 Kč
Třída: Šalupové lodě
Dufour 470

2023 Dufour 470 na prodej

Dufour

La Celle-sous-Gouzon
Nová Akvitánie, Francie
2023
13,99 m
Nový
7 676 152 Kč
Třída: Šalupové lodě
Dufour 470 Grand Large

2021 Dufour 470 Grand Large na prodej

Dufour

Eastleigh
Anglie, Spojené království
2021
14,83 m
Nový
8 309 504 Kč
Třída: Šalupové lodě
Dufour 470

2021 Dufour 470 na prodej

Dufour

Fort Lauderdale
Florida, Spojené státy americké
2021
14,63 m
Nový
12 473 516 Kč
Třída: Šalupové lodě
Dufour 470

2021 Dufour 470 na prodej

Dufour

Tendring
Anglie, Spojené království
2021
14,86 m
Nový
8 628 278 Kč
Třída: Šalupové lodě
Dufour 470
2022
14,85 m
Nový
5 404 277 Kč
Třída: Šalupové lodě
Dufour 470 Grand Large

2021 Dufour 470 Grand Large na prodej

Dufour

Mangalia
Constanța, Rumunsko
2021
14,83 m
Nový
8 309 504 Kč
Třída: Šalupové lodě
  • Šalupové lodě

Značka
  • Dufour
Modelka
Dufour 470


UmístěníKraj

Cena
Délka
Rok

Koupit nový šalupové lodě Dufour 470

Nový šalupové lodě Dufour 470 na prodej na DailyBoats.com jsou uvedeny za různé ceny, v hodnotě od 5 187 504 Kč na více základních modelů do 12 473 516 Kč pro nejdražší . Lodě se mohou lišit ve velikosti od 13,99 m do 14,86 m. Nejstarší z nich postaven v roce 2021. Tato stránka obsahuje Dufour lodě se nachází v zemích: Francie, Spojené království, Spojené státy americké, Řecko a Rumunsko. Chcete-li koupit nový šalupové lodě Dufour 470 ve vašem okolí, použijte vyhledávací filtr.