Daily Boats

Купити 1980 Rival 41

1980 Rival 41

1980 Rival 41 на продаж

Б/у 1980 Rival 41 на продаж знаходиться в муніципальній одиниці Аполлоній (Іонічні острови, Греція). Це судно було спроектовано та побудовано суднобудівним заводом Rival у 1980 році. Основні характеристики 1980 Rival 41: довжина 12,4 метрів, ширина 3,71 метрів, водотоннажність човна 10 000 кілограмів і максимальна осадка човна 1,78 метрів. Ключові особливості корпусу 1980 Rival 41: тип кіля - плавник кіль. Двигун : тип палива - дизель. 1980 Rival 41 відноситься до класів: вітрильні круїзні катери. Для уточнення ціни 2 298 688 ₴ та щоб купити Rival 41 - зв'яжіться з оферентом!

Фотографії 1980 Rival 41

Характеристики 1980 Rival 41 та технічна інформація

ТипВітрильні
КласВітрильні круїзні катери
МаркаRival
МодельRival 41
СтанБ/у
Рік1980
Тип паливаДизель
Тип кіляПлавник кіль
Довжина12,4 метрів
Ширина3,71 метрів
Максимальна осадка човна1,78 метрів
Водотоннажність човна10 000 кг
РозташуванняMunicipal Unit of Apollonioi, Греція

Деталі двигуна 1980 Rival 41 #1:

Тип паливаДизель

Купити 1980 Rival 41

Ціна 1980 Rival 41

** Фактична ціна на 1980 Rival 41 може бути іншою

Інформація про брокера / дилера

Ця пропозиція опублікована Williams & Smithells Ltd