Daily Boats

2000 Bertram 36 Moppie satın almak

2000 Bertram 36 Moppie

Satılık 2000 Bertram 36 Moppie

Satılık kullanılmış 2000 Bertram 36 Moppie San Diego'da (Kaliforniya, Amerika Birleşik Devletleri) bulunmaktadır. Bu gemi 2000 yılında Bertram tersanesi tarafından tasarlanmış ve inşa edilmiştir. Temel özellikler 2000 Bertram 36 Moppie: uzunluk 10,92 metre, genişlik 3,96 metre ve maksimum tekne taslağı 1,12 metre. VolvoTAMD73EDC motoru: yakıt tipi - dizel. 2000 Bertram 36 Moppie, 1.514 litre yakıt deposu kapasitesi mesafe kat edebilir. Toplam uyku yerleri - 3. Tatlı su için 284 litre kapasiteli tanklar tasarlanmıştır. 2000 Bertram 36 Moppie sınıfları ifade eder: motorlu kruvazör tekneler, spor kruvazör tekneleri, ekspres kruvazör tekneleri ve motorlu yatlar. Fiyatı netleştirmek için ₺4.798.682 ve satın almak Bertram 36 Moppie - teklif sahibiyle iletişime geçin!

2000 Bertram 36 Moppie fotoğrafları

2000 Bertram 36 Moppie özellikleri ve teknik bilgiler

TipMotorlu
SınıfıMotorlu kruvazör tekneler
YapımıBertram
ModeliBertram 36 Moppie
DurumKullanılmış
Yıl2000
Yakıt tipiDizel
Toplam uyku yerleri3
Uzunluk10,92 metre
Genişlik3,96 metre
Maksimum tekne taslağı1,12 metre
Tatlı su deposu kapasitesi284 l
Yakıt deposu kapasitesi1.514 l
KonumuSan Diego, Amerika Birleşik Devletleri

2000 Bertram 36 Moppie motor detayları #1:

Yakıt tipiDizel
ModeliVolvoTAMD73EDC

2000 Bertram 36 Moppie satın almak

2000 Bertram 36 Moppie fiyatı

** Gerçek suzuki 2000 Bertram 36 Moppie farklı olabilir

Komisyoncu / bayi bilgileri

Tarafından yayınlanan bu teklif Kusler Yachts Inc.