Daily Boats

1994 Raffaelli 20 satın almak

1994 Raffaelli 20

Satılık 1994 Raffaelli 20

Satılık kullanılmış 1994 Raffaelli 20 İtalya'da bulunmaktadır. Bu gemi 1994 yılında Raffaelli tersanesi tarafından tasarlanmış ve inşa edilmiştir. Temel özellikler 1994 Raffaelli 20: uzunluk 20,12 metre. motoru: yakıt tipi - dizel. 1994 Raffaelli 20 sınıfları ifade eder: flybridge yatlar, motorlu kruvazör tekneler ve motorlu yatlar. Fiyatı netleştirmek için ₺8.345.766 ve satın almak Raffaelli 20 - teklif sahibiyle iletişime geçin!

1994 Raffaelli 20 fotoğrafları

1994 Raffaelli 20 özellikleri ve teknik bilgiler

TipMotorlu
SınıfıFlybridge yatlar
YapımıRaffaelli
ModeliRaffaelli 20
DurumKullanılmış
Yıl1994
Yakıt tipiDizel
Uzunluk20,12 metre
Konumuİtalya

1994 Raffaelli 20 motor detayları #1:

Yakıt tipiDizel

1994 Raffaelli 20 satın almak

1994 Raffaelli 20 fiyatı

** Gerçek suzuki 1994 Raffaelli 20 farklı olabilir

Komisyoncu / bayi bilgileri

Tarafından yayınlanan bu teklif Yacht Studio