Daily Boats

2005 Cobra Junior satın almak

2005 Cobra Junior

Satılık 2005 Cobra Junior

Güzel adı "No Name" olan satılık kullanılmış 2005 Cobra Junior Türkiye'de bulunmaktadır. Bu gemi 2005 yılında Cobra tersanesi tarafından tasarlanmış ve inşa edilmiştir. Temel özellikler 2005 Cobra Junior: uzunluk 24,38 metre, genişlik 6,48 metre, tekne deplasmanı 45.359 kilogram ve maksimum tekne taslağı 2,21 metre. Tekne temel özellikleri 2005 Cobra Junior: gövde malzemesi - fiberglas. 2 x Iveco motoru: yakıt tipi - dizel. 2005 Cobra Junior 19 kilometre/saat mesafe kat edebilir. Max hız - 22 kilometre/saat. 2005 Cobra Junior sınıfları ifade eder: yelkenli yatlar, yelkenli tekneler ve ketch yelkenli tekneler. Fiyatı netleştirmek için ₺24.461.728 ve satın almak Cobra Junior - teklif sahibiyle iletişime geçin!

2005 Cobra Junior fotoğrafları

2005 Cobra Junior özellikleri ve teknik bilgiler

TipYelkenli
SınıfıYelkenli yatlar
YapımıCobra
ModeliCobra Junior
İsimNo Name
DurumKullanılmış
Yıl2005
Yakıt tipiDizel
Gövde malzemesiFiberglas
Uzunluk24,38 metre
Genişlik6,48 metre
Maksimum tekne taslağı2,21 metre
Seyir hızı19 km/sa
Max hız22 km/sa
Tekne deplasmanı45.359 kg
KonumuTürkiye

2005 Cobra Junior motor detayları #1:

Yakıt tipiDizel
Modeli2 x Iveco

2005 Cobra Junior satın almak

2005 Cobra Junior fiyatı

** Gerçek suzuki 2005 Cobra Junior farklı olabilir

Komisyoncu / bayi bilgileri

Tarafından yayınlanan bu teklif World Class Yacht Sales