Daily Boats

2007 Dufour 40 Performance satın almak

2007 Dufour 40 Performance

Satılık 2007 Dufour 40 Performance

Satılık kullanılmış 2007 Dufour 40 Performance Valencia'da (Valensiya, İspanya) bulunmaktadır. Bu gemi 2007 yılında Dufour tersanesi tarafından tasarlanmış ve inşa edilmiştir. Temel özellikler 2007 Dufour 40 Performance: uzunluk 12,32 metre ve genişlik 3,91 metre. Tekne temel özellikleri 2007 Dufour 40 Performance: gövde şekli - tek gövdeli şekil, gövde malzemesi - fiberglas ve tekne omurgası tipi - diğer omurga. VOLVO PENTA D2 motoru: 50 bg, 2007 yıl ve yakıt tipi - dizel. 2007 Dufour 40 Performance, 158 litre yakıt deposu kapasitesi mesafe kat edebilir. Tatlı su için 329 litre kapasiteli tanklar tasarlanmıştır. 2007 Dufour 40 Performance sınıfları ifade eder: yelkenli yarışçı kruvazörler ve yelkenli kruvazör tekneler. Fiyatı netleştirmek için ₺3.309.528 ve satın almak Dufour 40 Performance - teklif sahibiyle iletişime geçin!

2007 Dufour 40 Performance fotoğrafları

2007 Dufour 40 Performance özellikleri ve teknik bilgiler

TipYelkenli
SınıfıYelkenli yarışçı kruvazörler
YapımıDufour
ModeliDufour 40 Performance
DurumKullanılmış
Yıl2007
Yakıt tipiDizel
Tekne omurgası tipiDiğer omurga
Gövde malzemesiFiberglas
Gövde şekliTek gövdeli şekil
Uzunluk12,32 metre
Genişlik3,91 metre
Tatlı su deposu kapasitesi329 l
Yakıt deposu kapasitesi158 l
KonumuValensiya, İspanya

2007 Dufour 40 Performance motor detayları #1:

Yakıt tipiDizel
YapımıVOLVO PENTA
ModeliD2
Motor gücü50 bg
Yıl2007

2007 Dufour 40 Performance satın almak

2007 Dufour 40 Performance fiyatı

** Gerçek suzuki 2007 Dufour 40 Performance farklı olabilir

Komisyoncu / bayi bilgileri

Tarafından yayınlanan bu teklif Marine Team