Daily Boats

1990 Johnson 63 satın almak

1990 Johnson 63

Satılık 1990 Johnson 63

Satılık kullanılmış 1990 Johnson 63 Floransa Metropolitan Şehri'nde (Toskana, İtalya) bulunmaktadır. Bu gemi 1990 yılında Johnson tersanesi tarafından tasarlanmış ve inşa edilmiştir. Temel özellikler 1990 Johnson 63: uzunluk 19 metre, genişlik 6 metre ve maksimum tekne taslağı 2 metre. 2 x G.M. motoru: yakıt tipi - dizel. 1990 Johnson 63, 3.800 litre yakıt deposu kapasitesi 33 kilometre/saat mesafe kat edebilir. Max hız - 43 kilometre/saat. Toplam uyku yerleri - 8. 1990 Johnson 63 sınıfları ifade eder: motorlu kruvazör tekneler, flybridge yatlar ve motorlu yatlar. Fiyatı netleştirmek için ve satın almak Johnson 63 - teklif sahibiyle iletişime geçin!

1990 Johnson 63 fotoğrafları

1990 Johnson 63 özellikleri ve teknik bilgiler

TipMotorlu
SınıfıMotorlu kruvazör tekneler
YapımıJohnson
ModeliJohnson 63
DurumKullanılmış
Yıl1990
Yakıt tipiDizel
Toplam uyku yerleri8
Uzunluk19 metre
Genişlik6 metre
Maksimum tekne taslağı2 metre
Seyir hızı33 km/sa
Max hız43 km/sa
Yakıt deposu kapasitesi3.800 l
KonumuFloransa Metropolitan Şehri, İtalya

1990 Johnson 63 motor detayları #1:

Yakıt tipiDizel
Modeli2 x G.M.

1990 Johnson 63 satın almak

1990 Johnson 63 fiyatı

** Gerçek suzuki 1990 Johnson 63 farklı olabilir

Komisyoncu / bayi bilgileri

Tarafından yayınlanan bu teklif Dall'aglio Yachting