Daily Boats

2005 Pershing 46 satın almak

2005 Pershing 46

Satılık 2005 Pershing 46

Satılık kullanılmış 2005 Pershing 46 İtalya'da bulunmaktadır. Bu gemi 2005 yılında Pershing tersanesi tarafından tasarlanmış ve inşa edilmiştir. Temel özellikler 2005 Pershing 46: uzunluk 15,5 metre, genişlik 4,14 metre, tekne deplasmanı 18.000 kilogram ve maksimum tekne taslağı 1,43 metre. 2 x Man R6-800 motoru: motor saatleri - 880 saat ve yakıt tipi - dizel. 2005 Pershing 46, 1.750 litre yakıt deposu kapasitesi 52 kilometre/saat mesafe kat edebilir. Max hız - 65 kilometre/saat. 2005 Pershing 46'da en uygun kişi sayısı 12'tir. Toplam uyku yerleri - 6. 2005 Pershing 46 sınıfları ifade eder: motorlu yatlar, motorlu kruvazör tekneler ve ekspres kruvazör tekneleri. Fiyatı netleştirmek için ₺8.201.874 ve satın almak Pershing 46 - teklif sahibiyle iletişime geçin!

2005 Pershing 46 fotoğrafları

2005 Pershing 46 özellikleri ve teknik bilgiler

TipMotorlu
SınıfıMotorlu yatlar
YapımıPershing
ModeliPershing 46
DurumKullanılmış
Yıl2005
Yakıt tipiDizel
Toplam uyku yerleri6
Maksimum yolcu12
Uzunluk15,5 metre
Genişlik4,14 metre
Maksimum tekne taslağı1,43 metre
Seyir hızı52 km/sa
Max hız65 km/sa
Tekne deplasmanı18.000 kg
Yakıt deposu kapasitesi1.750 l
Konumuİtalya

2005 Pershing 46 motor detayları #1:

Yakıt tipiDizel
Motor saatleri880 saat
Modeli2 x Man R6-800

2005 Pershing 46 satın almak

2005 Pershing 46 fiyatı

** Gerçek suzuki 2005 Pershing 46 farklı olabilir

Komisyoncu / bayi bilgileri

Tarafından yayınlanan bu teklif Marinayacht Sales Srl