Daily Boats

1990 Trader 72 satın almak

1990 Trader 72

Satılık 1990 Trader 72

Güzel adı "Tide Chase" olan satılık kullanılmış 1990 Trader 72 Eastbourne'da (İngiltere, Birleşik Krallık) bulunmaktadır. Bu gemi 1990 yılında Trader tersanesi tarafından tasarlanmış ve inşa edilmiştir. Temel özellikler 1990 Trader 72: uzunluk 21,03 metre. 2 x Twin Caterpillar 3208 motoru: yakıt tipi - dizel. 1990 Trader 72 sınıfları ifade eder: flybridge yatlar, trol tekneleri ve motorlu yatlar. Fiyatı netleştirmek için ₺12.253.132 ve satın almak Trader 72 - teklif sahibiyle iletişime geçin!

1990 Trader 72 fotoğrafları

1990 Trader 72 özellikleri ve teknik bilgiler

TipMotorlu
SınıfıFlybridge yatlar
YapımıTrader
ModeliTrader 72
İsimTide Chase
DurumKullanılmış
Yıl1990
Yakıt tipiDizel
Uzunluk21,03 metre
KonumuEastbourne, Birleşik Krallık

1990 Trader 72 motor detayları #1:

Yakıt tipiDizel
Modeli2 x Twin Caterpillar 3208

1990 Trader 72 satın almak

1990 Trader 72 fiyatı

** Gerçek suzuki 1990 Trader 72 farklı olabilir

Komisyoncu / bayi bilgileri

Tarafından yayınlanan bu teklif Bates Wharf Ltd