Daily Boats

1975 Pearson 35 satın almak

1975 Pearson 35

Satılık 1975 Pearson 35

Satılık kullanılmış 1975 Pearson 35 Dartmouth'da (Massachusetts, Amerika Birleşik Devletleri) bulunmaktadır. Bu gemi 1975 yılında Pearson tersanesi tarafından tasarlanmış ve inşa edilmiştir. Temel özellikler 1975 Pearson 35: uzunluk 10,67 metre, genişlik 3,05 metre ve maksimum tekne taslağı 2,29 metre. Tekne temel özellikleri 1975 Pearson 35: tekne omurgası tipi - tam omurga. Yanmar3GM motoru: yakıt tipi - dizel. 1975 Pearson 35, 68 litre yakıt deposu kapasitesi mesafe kat edebilir. Tatlı su için 295 litre kapasiteli tanklar tasarlanmıştır. 1975 Pearson 35 sınıfları ifade eder: yelkenli tekneler, yelkenli yatlar ve yelkenli sloops. Fiyatı netleştirmek için ₺400.112 ve satın almak Pearson 35 - teklif sahibiyle iletişime geçin!

1975 Pearson 35 fotoğrafları

1975 Pearson 35 özellikleri ve teknik bilgiler

TipYelkenli
SınıfıYelkenli tekneler
YapımıPearson
ModeliPearson 35
DurumKullanılmış
Yıl1975
Yakıt tipiDizel
Tekne omurgası tipiTam omurga
Uzunluk10,67 metre
Genişlik3,05 metre
Maksimum tekne taslağı2,29 metre
Tatlı su deposu kapasitesi295 l
Yakıt deposu kapasitesi68 l
KonumuDartmouth, Massachusetts, Amerika Birleşik Devletleri

1975 Pearson 35 motor detayları #1:

Yakıt tipiDizel
ModeliYanmar3GM

1975 Pearson 35 satın almak

1975 Pearson 35 fiyatı

** Gerçek suzuki 1975 Pearson 35 farklı olabilir

Komisyoncu / bayi bilgileri

Tarafından yayınlanan bu teklif New Wave Yachts