Daily Boats

Köpa 1971 Freeman 32

1971 Freeman 32

1971 Freeman 32 till salu

Begagnade 1971 Freeman 32 till salu .finns i Runnymede (Englánda, Ovttastuvvan gonagasriika).. Fartyget konstruerades och byggdes av Freeman-varvet 1971. Viktiga funktioner 1971 Freeman 32: längd 9,75 mehtera, bredd 3,2 mehtera och max båtdjupgående 0,84 mehtera. FordD Thorneycroft motor: bränsletyp - diesel. Totalt sovplatser - 3. 1971 Freeman 32 hänvisar till klasser: segelbåtar. För att klargöra priset 346 250 kr och köpa Freeman 32 - kontakta anbudsgivaren!

Bilder på 1971 Freeman 32

1971 Freeman 32 specifikation och teknisk information

TypSegelbåtar
KlassSegelbåtar
FabrikatFreeman
ModellFreeman 32
SkickBegagnade
År1971
BränsletypDiesel
Totalt sovplatser3
Längd9,75 mehtera
Bredd3,2 mehtera
Max båtdjupgående0,84 mehtera
LägeRunnymede, Ovttastuvvan gonagasriika

1971 Freeman 32 motorinformation #1:

BränsletypDiesel
ModellFordD Thorneycroft

Köpa 1971 Freeman 32

1971 Freeman 32 pris

** Det faktiska priset på 1971 Freeman 32 kan vara annorlunda

Information om mäklare / återförsäljare

Detta erbjudande publicerat av Penton Hook Sales