Daily Boats

Köpa 2005 Explorer Elite

2005 Explorer Elite

2005 Explorer Elite till salu

Begagnade 2005 Explorer Elite till salu .finns i Y Felinheli (Cymru, Ovttastuvvan gonagasriika).. Fartyget konstruerades och byggdes av Explorer-varvet 2005. Viktiga funktioner 2005 Explorer Elite: längd 4,88 mehtera, bredd 1,83 mehtera och båtförskjutning 1 100 kilogram. 1 x Evinrude E-Tec motor: bränsletyp - bensin. 2005 Explorer Elite hänvisar till klasser: sportfiskebåtar, fiskebåtar, sportbåtar och pilotmotorbåtar. För att klargöra priset 117 961 kr och köpa Explorer Elite - kontakta anbudsgivaren!

Bilder på 2005 Explorer Elite

2005 Explorer Elite specifikation och teknisk information

TypMotorbåtar
KlassSportfiskebåtar
FabrikatExplorer
ModellExplorer Elite
SkickBegagnade
År2005
BränsletypBensin
Längd4,88 mehtera
Bredd1,83 mehtera
Båtförskjutning1 100 kg
LägeY Felinheli, Ovttastuvvan gonagasriika

2005 Explorer Elite motorinformation #1:

BränsletypBensin
Modell1 x Evinrude E-Tec

Köpa 2005 Explorer Elite

2005 Explorer Elite pris

** Det faktiska priset på 2005 Explorer Elite kan vara annorlunda

Information om mäklare / återförsäljare

Detta erbjudande publicerat av Network Yacht Brokers