Daily Boats

Köpa 1993 Moser Dynamic 35

1993 Moser Dynamic 35

1993 Moser Dynamic 35 till salu

Begagnade 1993 Moser Dynamic 35 till salu .finns i Zug (Zug, Šveica).. Fartyget konstruerades och byggdes av Moser-varvet 1993. Viktiga funktioner 1993 Moser Dynamic 35: längd 10,7 mehtera, bredd 2,5 mehtera och båtförskjutning 2 980 kilogram. Skrovets viktigaste egenskaper 1993 Moser Dynamic 35: skrovmaterial - glasfiber och typ av köl - finköl. motor: bränsletyp - diesel. Det optimala antalet personer ombord på 1993 Moser Dynamic 35 är 8. Totalt sovplatser - 5. För färskvatten finns tankar med en kapacitet på 20 lihtara. 1993 Moser Dynamic 35 hänvisar till klasser: segelbåtar, regattabåtar och köl segelbåtar. För att klargöra priset 460 429 kr och köpa Moser Dynamic 35 - kontakta anbudsgivaren!

Bilder på 1993 Moser Dynamic 35

1993 Moser Dynamic 35 specifikation och teknisk information

TypSegelbåtar
KlassSegelbåtar
FabrikatMoser
ModellMoser Dynamic 35
SkickBegagnade
År1993
BränsletypDiesel
Typ av kölFinköl
SkrovmaterialGlasfiber
Totalt sovplatser5
Max passagerare8
Längd10,7 mehtera
Bredd2,5 mehtera
Båtförskjutning2 980 kg
Färskvattentankens kapacitet20 l
LägeZug, Šveica

1993 Moser Dynamic 35 motorinformation #1:

BränsletypDiesel

Köpa 1993 Moser Dynamic 35

1993 Moser Dynamic 35 pris

** Det faktiska priset på 1993 Moser Dynamic 35 kan vara annorlunda

Information om mäklare / återförsäljare

Detta erbjudande publicerat av Seller