Daily Boats

Köpa 1987 Horizon E55

1987 Horizon E55

1987 Horizon E55 till salu

Nya 1987 Horizon E55 till salu med det vackra namnet "BluSkay" .finns i Miami (Florida, Amerihká ovttastuvvan stáhtat).. Fartyget konstruerades och byggdes av Horizon-varvet 1987. Viktiga funktioner 1987 Horizon E55: längd 16,76 mehtera och bredd 4,57 mehtera. Skrovets viktigaste egenskaper 1987 Horizon E55: skrovmaterial - komposit material. 2 x Detroit GM-6v92 motor: 430,5 hv och bränsletyp - diesel. 1987 Horizon E55 hänvisar till klasser: motoryachter. För att klargöra priset 3 569 067 kr och köpa Horizon E55 - kontakta anbudsgivaren!

Bilder på 1987 Horizon E55

1987 Horizon E55 specifikation och teknisk information

TypMotorbåtar
KlassMotoryachter
FabrikatHorizon
ModellHorizon E55
NamnBluSkay
SkickNya
År1987
BränsletypDiesel
SkrovmaterialKomposit material
Längd16,76 mehtera
Bredd4,57 mehtera
LägeMiami, Amerihká ovttastuvvan stáhtat

1987 Horizon E55 motorinformation #1:

BränsletypDiesel
FabrikatDetroit
ModellGM-6v92
Motoreffekt430,5 hv

1987 Horizon E55 motorinformation #2:

BränsletypDiesel
FabrikatDetroit
ModellGM-6v92
Motoreffekt430,5 hv

Köpa 1987 Horizon E55

1987 Horizon E55 pris

** Det faktiska priset på 1987 Horizon E55 kan vara annorlunda

Information om mäklare / återförsäljare

Detta erbjudande publicerat av Easy Sale Usa, Llc