Daily Boats

Köpa 2002 Pershing 37

2002 Pershing 37

2002 Pershing 37 till salu

Begagnade 2002 Pershing 37 till salu med det vackra namnet "D ONE" .finns på Malta.. Fartyget konstruerades och byggdes av Pershing-varvet 2002. Viktiga funktioner 2002 Pershing 37: längd 11,79 mehtera, bredd 3,25 mehtera, båtförskjutning 8 600 kilogram och max båtdjupgående 0,99 mehtera. motor: bränsletyp - diesel. Med en bränsletank på 330 lihtara kan 2002 Pershing 37 köra en sträcka vid en marschfart på 52 kilomehtera kohti diibmu. Högsta hastighet - 63 kilomehtera kohti diibmu. 2002 Pershing 37 hänvisar till klasser: motoryachter. För att klargöra priset 2 260 409 kr och köpa Pershing 37 - kontakta anbudsgivaren!

Bilder på 2002 Pershing 37

2002 Pershing 37 specifikation och teknisk information

TypMotorbåtar
KlassMotoryachter
FabrikatPershing
ModellPershing 37
NamnD ONE
SkickBegagnade
År2002
BränsletypDiesel
Längd11,79 mehtera
Bredd3,25 mehtera
Max båtdjupgående0,99 mehtera
Marschfart52 km/h
Högsta hastighet63 km/h
Båtförskjutning8 600 kg
Bränsletankens kapacitet330 l
LägeMalta

2002 Pershing 37 motorinformation #1:

BränsletypDiesel

Köpa 2002 Pershing 37

2002 Pershing 37 pris

** Det faktiska priset på 2002 Pershing 37 kan vara annorlunda

Information om mäklare / återförsäljare

Detta erbjudande publicerat av Sunseeker Malta