Daily Boats

Köpa 2006 Pershing 62

2006 Pershing 62

2006 Pershing 62 till salu

Begagnade 2006 Pershing 62 till salu .finns i La Spezia (Liguria, Itália).. Fartyget konstruerades och byggdes av Pershing-varvet 2006. Viktiga funktioner 2006 Pershing 62: längd 18,48 mehtera, bredd 4,8 mehtera, båtförskjutning 39 000 kilogram och max båtdjupgående 1,35 mehtera. Skrovets viktigaste egenskaper 2006 Pershing 62: skrovform - hyvlande form och skrovmaterial - glasfiber. 2 x Man V12D2842LE409 motor: 1 550 hv, 2005 jah, motortimmar - 890 diimmur och bränsletyp - diesel. Med en bränsletank på 3 200 lihtara kan 2006 Pershing 62 köra en sträcka vid en marschfart på 77 kilomehtera kohti diibmu. Högsta hastighet - 85 kilomehtera kohti diibmu. För färskvatten finns tankar med en kapacitet på 740 lihtara. 2006 Pershing 62 hänvisar till klasser: power cruiser båtar och express cruiser båtar. För att klargöra priset 7 732 979 kr och köpa Pershing 62 - kontakta anbudsgivaren!

Bilder på 2006 Pershing 62

2006 Pershing 62 specifikation och teknisk information

TypMotorbåtar
KlassPower cruiser båtar
FabrikatPershing
ModellPershing 62
SkickBegagnade
År2006
BränsletypDiesel
SkrovmaterialGlasfiber
SkrovformHyvlande form
Längd18,48 mehtera
Bredd4,8 mehtera
Max båtdjupgående1,35 mehtera
Marschfart77 km/h
Högsta hastighet85 km/h
Båtförskjutning39 000 kg
Färskvattentankens kapacitet740 l
Bränsletankens kapacitet3 200 l
LägeLa Spezia, Itália

2006 Pershing 62 motorinformation #1:

BränsletypDiesel
Motortimmar890 diimmur
FabrikatMan
ModellV12D2842LE409
Motoreffekt1 550 hv
År2005

2006 Pershing 62 motorinformation #2:

BränsletypDiesel
Motortimmar890 diimmur
FabrikatMan
ModellV12D2842LE409
Motoreffekt1 550 hv
År2005

Köpa 2006 Pershing 62

2006 Pershing 62 pris

** Det faktiska priset på 2006 Pershing 62 kan vara annorlunda

Information om mäklare / återförsäljare

Detta erbjudande publicerat av Spice Yacht Srl