Daily Boats

Köpa 2023 Pershing 6X

2023 Pershing 6X

2023 Pershing 6X till salu

Begagnade 2023 Pershing 6X till salu med det vackra namnet "Pershing 6X " .finns i Fort Lauderdale (Florida, Amerihká ovttastuvvan stáhtat).. Fartyget konstruerades och byggdes av Pershing-varvet 2023. Viktiga funktioner 2023 Pershing 6X: längd 18,96 mehtera, bredd 4,85 mehtera och max båtdjupgående 1,49 mehtera. Skrovets viktigaste egenskaper 2023 Pershing 6X: skrovform - annan form, skrovmaterial - annat material och typ av köl - annan köl. 2 x MAN V12 motor: bränsletyp - diesel. 2023 Pershing 6X hänvisar till klasser: andra motorbåtar. För att klargöra priset och köpa Pershing 6X - kontakta anbudsgivaren!

Bilder på 2023 Pershing 6X

2023 Pershing 6X specifikation och teknisk information

TypMotorbåtar
KlassAndra motorbåtar
FabrikatPershing
ModellPershing 6X
NamnPershing 6X
SkickBegagnade
År2023
BränsletypDiesel
Typ av kölAnnan köl
SkrovmaterialAnnat material
SkrovformAnnan form
Längd18,96 mehtera
Bredd4,85 mehtera
Max båtdjupgående1,49 mehtera
LägeFort Lauderdale, Amerihká ovttastuvvan stáhtat

2023 Pershing 6X motorinformation #1:

BränsletypDiesel
ModellMAN V12

2023 Pershing 6X motorinformation #2:

BränsletypDiesel
ModellMAN V12

Köpa 2023 Pershing 6X

2023 Pershing 6X pris

** Det faktiska priset på 2023 Pershing 6X kan vara annorlunda

Information om mäklare / återförsäljare

Detta erbjudande publicerat av Ferretti Group America