Daily Boats

Kupić 2006 Elling E3

2006 Elling E3

2006 Elling E3 na sprzedaż

Używane 2006 Elling E3 na sprzedaż .znajduje się w Królestwie Niderlandów.. Statek ten został zaprojektowany i zbudowany przez stocznię Elling w 2006 roku. Najważniejsze cechy 2006 Elling E3: długość 13,81 metr, szerokość 4,25 metrów, wyporność łodzi 13 000 kilogramów i maksymalne zanurzenie łodzi 1 metr. Silnik Cummins6 CTA 8.3: godziny pracy silnika - 300 godzin i typ paliwa - diesel. Przy pojemności zbiornika paliwa 1 200 litrów 2006 Elling E3 może pokonać dystans . Miejsca do spania ogółem - 3. Na wodę słodką przeznaczone są zbiorniki o pojemności 800 litrów. 2006 Elling E3 odnosi się do klas: jachty motorowe, łodzie typu cruiser, sportowe łodzie cruiser i ekspresowe łodzie wycieczkowe. Aby wyjaśnić cenę 1 514 994 zł i kupić Elling E3 - skontaktuj się z oferentem!

Zdjęcia 2006 Elling E3

Specyfikacja i informacje techniczne 2006 Elling E3

TypMotorówki
KlasaJachty motorowe
MarkaElling
ModelElling E3
StanUżywane
Rok2006
Typ paliwaDiesel
Miejsca do spania ogółem3
Długość13,81 metr
Szerokość4,25 metrów
Maksymalne zanurzenie łodzi1 metr
Wyporność łodzi13 000 kg
Pojemność zbiornika świeżej wody800 litry
Pojemność baku1 200 litry
LokalizacjaHolandia

Szczegóły dotyczące silnika 2006 Elling E3 #1:

Typ paliwaDiesel
Godziny pracy silnika300 godzin
ModelCummins6 CTA 8.3

Kupić 2006 Elling E3

Cena 2006 Elling E3

** Rzeczywista cena 2006 Elling E3 może być inna

Informacje o brokerze / dealerze

Ta oferta opublikowana przez De Haer Nautique