Daily Boats

Kupić 2009 Pershing 64

2009 Pershing 64

2009 Pershing 64 na sprzedaż

Używane 2009 Pershing 64 na sprzedaż .znajduje się we Francji.. Statek ten został zaprojektowany i zbudowany przez stocznię Pershing w 2009 roku. Najważniejsze cechy 2009 Pershing 64: długość 20 metrów, szerokość 5 metrów, wyporność łodzi 39 000 kilogramów i maksymalne zanurzenie łodzi 1 metr. Silnik 2 x Man: godziny pracy silnika - 220 godzin. Przy pojemności zbiornika paliwa 3 500 litrów 2009 Pershing 64 może pokonać dystans . Optymalna liczba osób na pokładzie 2009 Pershing 64 to 16 osób. 2009 Pershing 64 odnosi się do klas: łodzie typu cruiser, ekspresowe łodzie wycieczkowe i jachty motorowe. Aby wyjaśnić cenę 6 256 611 zł i kupić Pershing 64 - skontaktuj się z oferentem!

Zdjęcia 2009 Pershing 64

Specyfikacja i informacje techniczne 2009 Pershing 64

TypMotorówki
KlasaŁodzie typu cruiser
MarkaPershing
ModelPershing 64
StanUżywane
Rok2009
Maksymalna liczba pasażerów16
Długość20 metrów
Szerokość5 metrów
Maksymalne zanurzenie łodzi1 metr
Wyporność łodzi39 000 kg
Pojemność baku3 500 litry
LokalizacjaFrancja

Szczegóły dotyczące silnika 2009 Pershing 64 #1:

Godziny pracy silnika220 godzin
Model2 x Man

Kupić 2009 Pershing 64

Cena 2009 Pershing 64

** Rzeczywista cena 2009 Pershing 64 może być inna

Informacje o brokerze / dealerze

Ta oferta opublikowana przez Fortune Srl