Daily Boats

Kupić 1998 Contest 48Cs

1998 Contest 48Cs

1998 Contest 48Cs na sprzedaż

Używane 1998 Contest 48Cs na sprzedaż o pięknej nazwie "Argos" .znajduje się w Waterland (Holandia Północna, Holandia).. Statek ten został zaprojektowany i zbudowany przez stocznię Contest w 1998 roku. Najważniejsze cechy 1998 Contest 48Cs: długość 14,75 metrów, szerokość 4,25 metrów i wyporność łodzi 18 300 kilogramów. Główne cechy kadłuba 1998 Contest 48Cs: materiał kadłuba - włókno szklane i typ kilu - kil żarówkowy. Silnik Perkins M135: 135 KM, 1998 lat, godziny pracy silnika - 1150 godzin i typ paliwa - diesel. Przy pojemności zbiornika paliwa 600 litrów 1998 Contest 48Cs może pokonać dystans . Na wodę słodką przeznaczone są zbiorniki o pojemności 225 litrów, Na przechowywanie rzeczy osobistych i innych rzeczy przeznaczono przestrzeń o pojemności 45 litrów. 1998 Contest 48Cs odnosi się do klas: żaglowe łodzie wycieczkowe. Aby wyjaśnić cenę 1 184 287 zł i kupić Contest 48Cs - skontaktuj się z oferentem!

Zdjęcia 1998 Contest 48Cs

Specyfikacja i informacje techniczne 1998 Contest 48Cs

TypŻaglówki
KlasaŻaglowe łodzie wycieczkowe
MarkaContest
ModelContest 48Cs
NazwaArgos
StanUżywane
Rok1998
Typ paliwaDiesel
Typ kiluKil żarówkowy
Materiał kadłubaWłókno szklane
Długość14,75 metrów
Szerokość4,25 metrów
Wyporność łodzi18 300 kg
Pojemność zbiornika świeżej wody225 litry
Pojemność zbiornika magazynowego45 litry
Pojemność baku600 litry
LokalizacjaWaterland, Holandia

Szczegóły dotyczące silnika 1998 Contest 48Cs #1:

Typ paliwaDiesel
Godziny pracy silnika1150 godzin
MarkaPerkins
ModelM135
Moc silnika135 KM
Rok1998

Kupić 1998 Contest 48Cs

Cena 1998 Contest 48Cs

** Rzeczywista cena 1998 Contest 48Cs może być inna

Informacje o brokerze / dealerze

Ta oferta opublikowana przez De Valk Yacht Brokers - De Valk Monnickendam