Daily Boats

Kupić 2003 Dehler 34

2003 Dehler 34

2003 Dehler 34 na sprzedaż

Używane 2003 Dehler 34 na sprzedaż .znajduje się w Nughedu Santa Vittoria (Sardynia, Włochy).. Statek ten został zaprojektowany i zbudowany przez stocznię Dehler w 2003 roku. Najważniejsze cechy 2003 Dehler 34: długość 10,21 metr, szerokość 1,9 metrów i maksymalne zanurzenie łodzi 1,9 metrów. Silnik 1 x YANMAR: godziny pracy silnika - 800 godzin i typ paliwa - diesel. Przy pojemności zbiornika paliwa 90 litrów 2003 Dehler 34 może pokonać dystans . 2003 Dehler 34 odnosi się do klas: żaglówki. Aby wyjaśnić cenę 312 831 zł i kupić Dehler 34 - skontaktuj się z oferentem!

Zdjęcia 2003 Dehler 34

Specyfikacja i informacje techniczne 2003 Dehler 34

TypŻaglówki
KlasaŻaglówki
MarkaDehler
ModelDehler 34
StanUżywane
Rok2003
Typ paliwaDiesel
Długość10,21 metr
Szerokość1,9 metrów
Maksymalne zanurzenie łodzi1,9 metrów
Pojemność baku90 litry
LokalizacjaNughedu Santa Vittoria, Włochy

Szczegóły dotyczące silnika 2003 Dehler 34 #1:

Typ paliwaDiesel
Godziny pracy silnika800 godzin
Model1 x YANMAR

Kupić 2003 Dehler 34

Cena 2003 Dehler 34

** Rzeczywista cena 2003 Dehler 34 może być inna

Informacje o brokerze / dealerze

Ta oferta opublikowana przez Nautigamma Sas Di Dal Mas A. & C., Lignano Sab