Daily Boats

Kupić 2020 Cobia

2020 Cobia

2020 Cobia na sprzedaż

Używane 2020 Cobia na sprzedaż .znajduje się w Daytona Beach (Floryda, Stany Zjednoczone).. Statek ten został zaprojektowany i zbudowany przez stocznię Cobia w 2020 roku. Najważniejsze cechy 2020 Cobia: długość 7,92 metry. Główne cechy kadłuba 2020 Cobia: materiał kadłuba - materiał kompozytowy. Silnik Mercury: typ paliwa - benzyna. Przy pojemności zbiornika paliwa 609 litrów 2020 Cobia może pokonać dystans . 2020 Cobia odnosi się do klas: motorówki. Aby wyjaśnić cenę 455 231 zł i kupić Cobia - skontaktuj się z oferentem!

Zdjęcia 2020 Cobia

Specyfikacja i informacje techniczne 2020 Cobia

TypMotorówki
KlasaMotorówki
MarkaCobia
ModelCobia
StanUżywane
Rok2020
Typ paliwaBenzyna
Materiał kadłubaMateriał kompozytowy
Długość7,92 metry
Pojemność baku609 litry
LokalizacjaDaytona Beach, Stany Zjednoczone

Szczegóły dotyczące silnika 2020 Cobia #1:

Typ paliwaBenzyna
ModelMercury

Kupić 2020 Cobia

Cena 2020 Cobia

** Rzeczywista cena 2020 Cobia może być inna

Informacje o brokerze / dealerze

Ta oferta opublikowana przez Denison Yacht Sales