Daily Boats

Kupić 2019 Custom Gartside "Orca"

2019 Custom Gartside

2019 Custom Gartside "Orca" na sprzedaż

Nowe 2019 Custom Gartside "Orca" na sprzedaż .znajduje się w Port Townsend (Waszyngton, Stany Zjednoczone).. Statek ten został zaprojektowany i zbudowany przez stocznię Custom w 2019 roku. Najważniejsze cechy 2019 Custom Gartside "Orca": długość 5,49 metrów, szerokość 2,03 metry i maksymalne zanurzenie łodzi 0,63 metry. Główne cechy kadłuba 2019 Custom Gartside "Orca": materiał kadłuba - drewno. Silnik Beta: typ paliwa - diesel. 2019 Custom Gartside "Orca" odnosi się do klas: antyczne klasyczne łodzie motorowe. Aby wyjaśnić cenę 124 267 zł i kupić Custom Gartside "Orca" - skontaktuj się z oferentem!

Zdjęcia 2019 Custom Gartside "Orca"

Specyfikacja i informacje techniczne 2019 Custom Gartside "Orca"

TypMotorówki
KlasaAntyczne klasyczne łodzie motorowe
MarkaCustom
ModelCustom Gartside "Orca"
StanNowe
Rok2019
Typ paliwaDiesel
Materiał kadłubaDrewno
Długość5,49 metrów
Szerokość2,03 metry
Maksymalne zanurzenie łodzi0,63 metry
LokalizacjaPort Townsend, Stany Zjednoczone

Szczegóły dotyczące silnika 2019 Custom Gartside "Orca" #1:

Typ paliwaDiesel
MarkaBeta

Kupić 2019 Custom Gartside "Orca"

Cena 2019 Custom Gartside "Orca"

** Rzeczywista cena 2019 Custom Gartside "Orca" może być inna

Informacje o brokerze / dealerze

Ta oferta opublikowana przez Port Townsend Boat Company