Daily Boats

Kupić 2013 Protector Targa 30

2013 Protector Targa 30

2013 Protector Targa 30 na sprzedaż

Używane 2013 Protector Targa 30 na sprzedaż .znajduje się w Warren (Rhode Island, Stany Zjednoczone).. Statek ten został zaprojektowany i zbudowany przez stocznię Protector w 2013 roku. Najważniejsze cechy 2013 Protector Targa 30: długość 9,3 metry, szerokość 2,9 metrów i maksymalne zanurzenie łodzi 0,63 metry. Główne cechy kadłuba 2013 Protector Targa 30: kształt kadłuba - kształt żebra i materiał kadłuba - włókno szklane. Silnik Mercury Verado: 300 KM, 2013 lat, godziny pracy silnika - 67 godzin i typ paliwa - benzyna. Silnik Mercury Verado: 300 KM, 2013 lat, godziny pracy silnika - 68 godzin i typ paliwa - benzyna. Przy pojemności zbiornika paliwa 492 litry 2013 Protector Targa 30 może pokonać dystans 482 kilometry z prędkością przelotową 51 kilometrów na godzinę. Maksymalna prędkość - 104 kilometry na godzinę. Optymalna liczba osób na pokładzie 2013 Protector Targa 30 to 12 osób. 2013 Protector Targa 30 odnosi się do klas: sztywne pontony. Aby wyjaśnić cenę 911 290 zł i kupić Protector Targa 30 - skontaktuj się z oferentem!

Zdjęcia 2013 Protector Targa 30

Specyfikacja i informacje techniczne 2013 Protector Targa 30

TypMotorówki
KlasaSztywne pontony
MarkaProtector
ModelProtector Targa 30
StanUżywane
Rok2013
Typ paliwaBenzyna
Materiał kadłubaWłókno szklane
Kształt kadłubaKształt żebra
Maksymalna liczba pasażerów12
Długość9,3 metry
Szerokość2,9 metrów
Maksymalne zanurzenie łodzi0,63 metry
Dystans482 kilometry
Prędkość przelotowa51 km/godz.
Maksymalna prędkość104 km/godz.
Pojemność baku492 litry
LokalizacjaWarren, Stany Zjednoczone

Szczegóły dotyczące silnika 2013 Protector Targa 30 #1:

Typ paliwaBenzyna
Godziny pracy silnika67 godzin
MarkaMercury
ModelVerado
Moc silnika300 KM
Rok2013

Szczegóły dotyczące silnika 2013 Protector Targa 30 #2:

Typ paliwaBenzyna
Godziny pracy silnika68 godzin
MarkaMercury
ModelVerado
Moc silnika300 KM
Rok2013

Kupić 2013 Protector Targa 30

Cena 2013 Protector Targa 30

** Rzeczywista cena 2013 Protector Targa 30 może być inna

Informacje o brokerze / dealerze

Ta oferta opublikowana przez Any Water Yachts