Daily Boats

Kupić 2000 Astondoa Millenium 72

2000 Astondoa Millenium 72

2000 Astondoa Millenium 72 na sprzedaż

Używane 2000 Astondoa Millenium 72 na sprzedaż .znajduje się w Palmie (Baleary, Hiszpania).. Statek ten został zaprojektowany i zbudowany przez stocznię Astondoa w 2000 roku. Najważniejsze cechy 2000 Astondoa Millenium 72: długość 22,5 metrów, szerokość 5,45 metrów i maksymalne zanurzenie łodzi 1,3 metry. Główne cechy kadłuba 2000 Astondoa Millenium 72: materiał kadłuba - włókno szklane. 2 x Silnik Man: 1 250 KM, 2000 lat i typ paliwa - diesel. Przy pojemności zbiornika paliwa 5 000 litrów 2000 Astondoa Millenium 72 może pokonać dystans z prędkością przelotową 40 kilometrów na godzinę. Maksymalna prędkość - 55 kilometrów na godzinę. Optymalna liczba osób na pokładzie 2000 Astondoa Millenium 72 to 12 osób. Na wodę słodką przeznaczone są zbiorniki o pojemności 2 000 litrów. 2000 Astondoa Millenium 72 odnosi się do klas: jachty motorowe i jachty fly bridge. Aby wyjaśnić cenę 2 212 159 zł i kupić Astondoa Millenium 72 - skontaktuj się z oferentem!

Zdjęcia 2000 Astondoa Millenium 72

Specyfikacja i informacje techniczne 2000 Astondoa Millenium 72

TypMotorówki
KlasaJachty motorowe
MarkaAstondoa
ModelAstondoa Millenium 72
StanUżywane
Rok2000
Typ paliwaDiesel
Materiał kadłubaWłókno szklane
Maksymalna liczba pasażerów12
Długość22,5 metrów
Szerokość5,45 metrów
Maksymalne zanurzenie łodzi1,3 metry
Prędkość przelotowa40 km/godz.
Maksymalna prędkość55 km/godz.
Pojemność zbiornika świeżej wody2 000 litry
Pojemność baku5 000 litry
LokalizacjaPalma de Mallorca, Hiszpania

Szczegóły dotyczące silnika 2000 Astondoa Millenium 72 #1:

Typ paliwaDiesel
MarkaMan
Moc silnika1 250 KM
Rok2000

Szczegóły dotyczące silnika 2000 Astondoa Millenium 72 #2:

Typ paliwaDiesel
MarkaMan
Moc silnika1 250 KM
Rok2000

Kupić 2000 Astondoa Millenium 72

Cena 2000 Astondoa Millenium 72

** Rzeczywista cena 2000 Astondoa Millenium 72 może być inna

Informacje o brokerze / dealerze

Ta oferta opublikowana przez Interyates Mallorca - Interyates Mallorca