Daily Boats

Kupić 1974 Westerly Berwick

1974 Westerly Berwick

1974 Westerly Berwick na sprzedaż

Używane 1974 Westerly Berwick na sprzedaż .znajduje się w Hawancie (Anglia, Wielka Brytania).. Statek ten został zaprojektowany i zbudowany przez stocznię Westerly w 1974 roku. Najważniejsze cechy 1974 Westerly Berwick: długość 9,45 metrów i szerokość 2,74 metry. Główne cechy kadłuba 1974 Westerly Berwick: typ kilu - inny kil. Silnik 1 x Beta: typ paliwa - diesel. 1974 Westerly Berwick odnosi się do klas: jachty żaglowe, żaglówki i slupy żaglowe. Aby wyjaśnić cenę 99 023 zł i kupić Westerly Berwick - skontaktuj się z oferentem!

Zdjęcia 1974 Westerly Berwick

Specyfikacja i informacje techniczne 1974 Westerly Berwick

TypŻaglówki
KlasaJachty żaglowe
MarkaWesterly
ModelWesterly Berwick
StanUżywane
Rok1974
Typ paliwaDiesel
Typ kiluInny kil
Długość9,45 metrów
Szerokość2,74 metry
LokalizacjaHavant (borough), Wielka Brytania

Szczegóły dotyczące silnika 1974 Westerly Berwick #1:

Typ paliwaDiesel
Model1 x Beta

Kupić 1974 Westerly Berwick

Cena 1974 Westerly Berwick

** Rzeczywista cena 1974 Westerly Berwick może być inna

Informacje o brokerze / dealerze

Ta oferta opublikowana przez Network Yacht Brokers