Daily Boats

Kupić 1986 Pearson 362

1986 Pearson 362

1986 Pearson 362 na sprzedaż

Używane 1986 Pearson 362 na sprzedaż .znajduje się w Harrison Township (Michigan, Stany Zjednoczone).. Statek ten został zaprojektowany i zbudowany przez stocznię Pearson w 1986 roku. Najważniejsze cechy 1986 Pearson 362: długość 10,97 metrów, szerokość 3,75 metrów i maksymalne zanurzenie łodzi 2,53 metry. Główne cechy kadłuba 1986 Pearson 362: materiał kadłuba - włókno szklane. Silnik 1 x Yanmar: typ paliwa - diesel. Przy pojemności zbiornika paliwa 100 litrów 1986 Pearson 362 może pokonać dystans . Miejsca do spania ogółem - 3. 1986 Pearson 362 odnosi się do klas: żaglówki. Aby wyjaśnić cenę 256 818 zł i kupić Pearson 362 - skontaktuj się z oferentem!

Zdjęcia 1986 Pearson 362

Specyfikacja i informacje techniczne 1986 Pearson 362

TypŻaglówki
KlasaŻaglówki
MarkaPearson
ModelPearson 362
StanUżywane
Rok1986
Typ paliwaDiesel
Materiał kadłubaWłókno szklane
Miejsca do spania ogółem3
Długość10,97 metrów
Szerokość3,75 metrów
Maksymalne zanurzenie łodzi2,53 metry
Pojemność baku100 litry
LokalizacjaHarrison Township, Stany Zjednoczone

Szczegóły dotyczące silnika 1986 Pearson 362 #1:

Typ paliwaDiesel
Model1 x Yanmar

Kupić 1986 Pearson 362

Cena 1986 Pearson 362

** Rzeczywista cena 1986 Pearson 362 może być inna

Informacje o brokerze / dealerze

Ta oferta opublikowana przez Pop Yachts International Llc, Sarasota, Usa