Daily Boats

Kupić 1991 Trader 47

1991 Trader 47

1991 Trader 47 na sprzedaż

Używane 1991 Trader 47 na sprzedaż o pięknej nazwie "SAVANNAH" .znajduje się w Saint-Quay-Portrieux (Bretania, Francja).. Statek ten został zaprojektowany i zbudowany przez stocznię Trader w 1991 roku. Najważniejsze cechy 1991 Trader 47: długość 14,33 metry, szerokość 4,57 metrów i maksymalne zanurzenie łodzi 1,83 metry. Główne cechy kadłuba 1991 Trader 47: materiał kadłuba - włókno szklane. Silnik : godziny pracy silnika - 1200 godzin i typ paliwa - diesel. 1991 Trader 47 może pokonać dystans z prędkością przelotową 20 kilometrów na godzinę. Miejsca do spania ogółem - 4. 1991 Trader 47 odnosi się do klas: jachty fly bridge, łodzie typu cruiser, trawlery i jachty motorowe. Aby wyjaśnić cenę 599 508 zł i kupić Trader 47 - skontaktuj się z oferentem!

Zdjęcia 1991 Trader 47

Specyfikacja i informacje techniczne 1991 Trader 47

TypMotorówki
KlasaJachty fly bridge
MarkaTrader
ModelTrader 47
NazwaSAVANNAH
StanUżywane
Rok1991
Typ paliwaDiesel
Materiał kadłubaWłókno szklane
Miejsca do spania ogółem4
Długość14,33 metry
Szerokość4,57 metrów
Maksymalne zanurzenie łodzi1,83 metry
Prędkość przelotowa20 km/godz.
LokalizacjaSaint-Quay-Portrieux, Francja

Szczegóły dotyczące silnika 1991 Trader 47 #1:

Typ paliwaDiesel
Godziny pracy silnika1200 godzin

Kupić 1991 Trader 47

Cena 1991 Trader 47

** Rzeczywista cena 1991 Trader 47 może być inna

Informacje o brokerze / dealerze

Ta oferta opublikowana przez Opal Marine