Daily Boats

Kupić 2005 Larson 28

2005 Larson 28

2005 Larson 28 na sprzedaż

Używane 2005 Larson 28 na sprzedaż .znajduje się w Branford (Connecticut, Stany Zjednoczone).. Statek ten został zaprojektowany i zbudowany przez stocznię Larson w 2005 roku. Najważniejsze cechy 2005 Larson 28: długość 8,53 metry. Silnik 1 x Volvo Penta: godziny pracy silnika - 910 godzin i typ paliwa - benzyna. 2005 Larson 28 odnosi się do klas: motorówki. Aby wyjaśnić cenę 104 591 zł i kupić Larson 28 - skontaktuj się z oferentem!

Zdjęcia 2005 Larson 28

Specyfikacja i informacje techniczne 2005 Larson 28

TypMotorówki
KlasaMotorówki
MarkaLarson
ModelLarson 28
StanUżywane
Rok2005
Typ paliwaBenzyna
Długość8,53 metry
LokalizacjaBranford, Stany Zjednoczone

Szczegóły dotyczące silnika 2005 Larson 28 #1:

Typ paliwaBenzyna
Godziny pracy silnika910 godzin
Model1 x Volvo Penta

Kupić 2005 Larson 28

Cena 2005 Larson 28

** Rzeczywista cena 2005 Larson 28 może być inna

Informacje o brokerze / dealerze

Ta oferta opublikowana przez Pop Yachts International Llc