Daily Boats

Kupić 2008 Regulator 32 Fs

2008 Regulator 32 Fs

2008 Regulator 32 Fs na sprzedaż

Używane 2008 Regulator 32 Fs na sprzedaż .znajduje się w Hamptonie (Wirginia, Stany Zjednoczone).. Statek ten został zaprojektowany i zbudowany przez stocznię Regulator w 2008 roku. Najważniejsze cechy 2008 Regulator 32 Fs: długość 9,75 metrów. Silnik : typ paliwa - benzyna. 2008 Regulator 32 Fs odnosi się do klas: sportowe łodzie rybackie, łodzie motorowe, łodzie sportowe i ekspresowe łodzie wycieczkowe. Aby wyjaśnić cenę 538 075 zł i kupić Regulator 32 Fs - skontaktuj się z oferentem!

Zdjęcia 2008 Regulator 32 Fs

Specyfikacja i informacje techniczne 2008 Regulator 32 Fs

TypMotorówki
KlasaSportowe łodzie rybackie
MarkaRegulator
ModelRegulator 32 Fs
StanUżywane
Rok2008
Typ paliwaBenzyna
Długość9,75 metrów
LokalizacjaHampton, Stany Zjednoczone

Szczegóły dotyczące silnika 2008 Regulator 32 Fs #1:

Typ paliwaBenzyna

Kupić 2008 Regulator 32 Fs

Cena 2008 Regulator 32 Fs

** Rzeczywista cena 2008 Regulator 32 Fs może być inna

Informacje o brokerze / dealerze

Ta oferta opublikowana przez Bluewater Yacht Sales