Daily Boats

Kupić 2006 Faeton 26 Scape

2006 Faeton 26 Scape

2006 Faeton 26 Scape na sprzedaż

Używane 2006 Faeton 26 Scape na sprzedaż .znajduje się w Metropolitalnym Mieście Florencji (Toskania, Włochy).. Statek ten został zaprojektowany i zbudowany przez stocznię Faeton w 2006 roku. Najważniejsze cechy 2006 Faeton 26 Scape: długość 7,02 metry, szerokość 2,79 metrów i maksymalne zanurzenie łodzi 0,38 metrów. Główne cechy kadłuba 2006 Faeton 26 Scape: materiał kadłuba - włókno szklane. Silnik 1 x mercury marine: godziny pracy silnika - 200 godzin. 2006 Faeton 26 Scape odnosi się do klas: łodzie typu cruiser, sportowe łodzie cruiser, ekspresowe łodzie wycieczkowe i jachty motorowe. Aby wyjaśnić cenę 156 415 zł i kupić Faeton 26 Scape - skontaktuj się z oferentem!

Zdjęcia 2006 Faeton 26 Scape

Specyfikacja i informacje techniczne 2006 Faeton 26 Scape

TypMotorówki
KlasaŁodzie typu cruiser
MarkaFaeton
ModelFaeton 26 Scape
StanUżywane
Rok2006
Materiał kadłubaWłókno szklane
Długość7,02 metry
Szerokość2,79 metrów
Maksymalne zanurzenie łodzi0,38 metrów
Lokalizacjametropolia Florencja, Włochy

Szczegóły dotyczące silnika 2006 Faeton 26 Scape #1:

Godziny pracy silnika200 godzin
Model1 x mercury marine

Kupić 2006 Faeton 26 Scape

Cena 2006 Faeton 26 Scape

** Rzeczywista cena 2006 Faeton 26 Scape może być inna

Informacje o brokerze / dealerze

Ta oferta opublikowana przez Yachts Diffusion Grosseto